Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → «СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – ЖИТЕЛЯМ ОТГ, ПРОФОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ»
23/04/2018 6:02

«СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – ЖИТЕЛЯМ ОТГ, ПРОФОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ»

19квітня у рамках проведення заходів в об’єднаних територіальних громадах, Доманівським РЦЗ  на території Прибузької ОТГ проведено захід під гаслом  «Служба зайнятості – жителям ОТГ. Профорієнтація молоді.»

Під час заходу, який відбувся в Богданівській ЗОШ І-ІІІ ст, директор Доманівського районного центру зайнятості Інна Чорна розповіла про профорієнтаційний напрямок роботи служби зайнятості з молоддю, проінформувала про дію платформи державної служби зайнятості з  профорієнтації та розвитку кар’єри та плани роботи на 2017-2020 роки.

Провідний фахівець з питань зайнятості Оксана Голуб презентувала учням школи навчальні заклади Миколаївської області та професії, за якими в них  можливо отримати бажану кваліфікацію, розповіла про Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького та порядок вступу абітурієнтів. По закінченні виступу провела тестування учнів школи.

Також під час виїзного заходу був проведений прийом жителів с. Богданівка, які отримали інформаційно-консультаційні послуги фахівців центру зайнятості та відповіді на свої запитання, що стосуються питань зайнятості.
до верху