Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У ДОМАНІВЦІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ – РЕКВІЄМ З НАГОДИ 32-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
26/04/2018 11:22

У ДОМАНІВЦІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ – РЕКВІЄМ З НАГОДИ 32-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня виповнилась 32-а річниця Чорнобильської трагедії. З цієї нагоди у Доманівці, біля пам’ятного знака Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм за участю громадськості, ліквідаторів чорнобильської катастрофи, молоді.

«Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Шануємо тих, хто втратив здоров‘я і потребує особливої уваги від держави і суспільства.

Я висловлюю глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує розбудовувати нашу Доманівщину. Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя», - сказала Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько звертаючись до учасників мітингу.

Також зі словами шани та поваги до ліквідаторів чорнобильської катастрофи звернулися голова районної ради Тарас Кушнір та голова районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна.» Ігор Тамбовський.

Настоятель храму Олександра Невського архімандрит Антоній відслужив панахиду за полеглими героями-чорнобильцями.

Пам'ять про загиблих ліквідаторів учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку.
до верху