Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
02/05/2018 11:23

ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, загартування, покращення фізичного розвитку дітей важливе місце належить впровадженню в освітній процес інноваційних технологій. Районним методичним кабінетом 26 квітня 2018 року на базі Кузнецівського ЗДО проведений тренінг для вихователів з проблеми: Фізкультурно-оздоровча робота:втілюємо комплексний підхід.

Відкрила тренінг методист районного методичного кабінету Доманівського освітнього центру Н.П.Могилевська, яка розкрила питання фізичного розвитку дітей визначених Законом України «Про дошкільну освіту».

Вихователь закладу Морар І.О. презентувала досвід роботи закладу «Здоров’язбережувальні технології в закладі дошкільної освіти». В ході презентації педагог розкрила питання:

- інноваційні форми роботи та нетрадиційні методи організації фізичного виховання в умовах закладу (самомасаж, пальчикова гімнастика, точковий масаж, дихальна гімнастика, оздоровча гімнастика з використанням основних асан хатка-йоги, фітбол-гімнастика, аеробіка, степ-гімнастика тощо);

- сучасні методи, завдяки яким розвиваються рухливо-пізнавальні здібності дітей.

Також педагог провела з присутніми тренінг:  «Реалізація комплексного підходу до здійснення фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах закладу дошкільної освіти». Мета заходу розширити знання учасників з вищезазначеної теми. Сприяти виробленню нестандартних підходів до організації фізкультурно-оздоровчої роботи, активізувати творчий потенціал вихователів, розширити та систематизувати їхні знання, відкрити нові горизонти для професійного розвитку, а також налаштувати на плідну взаємодію з колегами та вихованцями.

Присутні переглянули заняття з малювання з елементами здоров’язбережувальних технологій (техніка видування, малювання пальчиками, технологія Су-Джок).

Для участі у роботі тренінгу були запрошені вихователі  закладів дошкільної освіти  Доманівської, Прибузької та Мостівської ОТГ.
до верху