Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У ДОМАНІВЦІ ВІДКРИТО КЛУБ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ СЕРЕДНЬОГО ТА ПОХИЛОГО ВІКУ «ТИ – НЕ ОДИН»
02/05/2018 12:20

У ДОМАНІВЦІ ВІДКРИТО КЛУБ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ СЕРЕДНЬОГО ТА ПОХИЛОГО ВІКУ «ТИ – НЕ ОДИН»

Старість? В радість! Під таким гаслом  27 квітня відбулось  урочисте відкриття клубу для людей  середнього та похилого віку  «Ти – не один». у селище Доманівка.  Ініціатором та організатором якого є районна рада ветеранів  Доманівської районної організації ветеранів України.

В урочистостях  взяли участь  голова райдержадміністрації  Євгеній Осадчук,  перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько,  заступник голови районної ради Надія Мазалова,, голова ради ветеранів Раїса Осадчук  й інші поважні гості.

Головними учасниками на урочистому відкритті  Клубу «Ти – не один» стали ветерани праці -  активні пенсіонери.

З музично - спортивним привітанням виступили вихованці гуртка «Дитячий фітнес» (будинок  дитячої творчості, керівник Дудко Сергій),  представлене ними танцювальне шоу вразило всіх присутніх.

На сьогоднішній день гостро стоїть проблема нереалізованого дозвілля пенсіонерів і ветеранів праці. Люди, доживши до певного віку відчувають себе обділеними у суспільному житті громади, наштовхуються на нерозуміння в суспільстві. Їм часто не вистачає людського спілкування, зустрічей, вони гостро потребують людей, які зможуть розгледіти в них потенціал і знайти реалізацію їх енергії. Надати все це і покликаний Клуб активного довголіття для людей середнього та похилого віку «Ти – не один».

Зі слів голови ради Доманівської районної організації ветеранів в Клубі «Ти – не один» будь-який пенсіонер може не тільки знайти нових друзів та однодумців, а й захоплюючи провести свій час, покращити стан здоров’я займаючись  фітнесом для людей у віці.

Проект клубу для людей  середнього та похилого віку  «Ти – не один» реалізавано завдяки фінансуваню Британської ради та депутата районної ради, фінансового директора ПСП ім. Шевченка Парческу Наталії Миколаївни.
до верху