Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У МОСТІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ
08/05/2018 5:22

У МОСТІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

На виконання наказу служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації від 18.04.2018 року № 20, з метою ефективної взаємодії з виконавчими органами селищної та сільських об’єднаних територіальних громад та надання методичної допомоги за ініціативою служби у справах дітей Доманівської райдержадміністрації 3 травня  проведена нарада з головою та членами виконавчого комітету Мостівської сільської ради.

Також у заході прийняли участь працівники навчальних закладів, які функціонують на території Мостівської ОТГ, соціальні працівники та директор Доманівського РЦСССДМ.

Розглянуті важливі питання сьогодення в частині захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей Вовк Ю.М. познайомив присутніх із повноваженнями та функціями служби, чинним законодавством, яким керуються служби у своїй роботі, а також із  постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866, якою затверджений Порядок впровадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини. Познайомив із питаннями, які можуть розглядатися,  на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини; з сімейними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Розповів про діючі прийомні сім’ї в районі.

Окремим важливим питанням, була інформація про Порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

У своїй розмові наголосив, що для проведення повноцінної роботи з питань захисту дітей, необхідно створити службу у справах дітей як окремий структурний підрозділ Мостівської сільської ОТГ.

Роботу наради продовжила завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Заєць А.М., яка розкрила питання порядку запровадження послуги патронату та створення патронатних сімей. Також наголосила на тому, що на цей час необхідно зберегти тенденцію щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, а не до інтернатних закладів.

Директор Доманівського РЦСССДМ Гуля В.М. роздав усім присутнім інформаційні буклети.

 до верху