Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЗА МИР І СПОКІЙ НА ЗЕМЛІ
08/05/2018 10:49

ЗА МИР І СПОКІЙ НА ЗЕМЛІ

Хай множиться сила, красується врода,

Спасибі тобі, наш величний народе

За пройдені чесно солдатські дороги

За свято велике – за ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!

  У травні вже далекого 1945-го в фашистському лігві Берліні було піднято над рейхстагом прапор Перемоги. У Європі завершилася найкровопролитніша із воєн двадцятого століття, в жорнах якої згинули десятки мільйонів людей. Кров’ю і пожежами прокотилася та страшна війна й по нашій рідній Україні. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Війна нагадує про себе тисячами братських могил. Вони святиня нашої пам’яті.

  Цикл заходів з відзначення 73-ї річниці Перемоги розпочався у нашому районі з урочистого зібрання в Доманівці, у районному будинку культури, під назвою «Ми пам’ятаємо». У ньому взяли участь представники трудових колективів, громадських організацій, ветерани, молодь. Найшанованіші гості – жителі нашого селища,учасники бойових дій у роки минулої війни Анатолій Терентійович Дудар та Павло Степанович Кипорук -- дорогі кожному із нас люди, наша гордість і слава, люди, перед якими ми низько схиляємо свої голови і віддаємо без останку шану і любов своїх сердець. На знак щирої вдячності за їх фронтові подвиги, мужність і героїзм ветеранам вручають квіти.

  -- Понад 10 тисяч жителів Доманівського та колишнього Мостівського районів були мобілізовані на фронт. Майже половина із них не повернулися до рідного порогу, поклавши своє життя на вівтар Перемоги – сказав, виступаючи на зібранні, голова Доманівської районної державної адміністрації Є.Л. Осадчук.—Їх імена навічно у наших серцях. Ми не повинні забувати ту війну. Бо й сьогодні в Україні знову ллється кров. Сьогодні наші герої знову відстоюють територіальну цілісність нашої країни. Але, як і тоді, ми свято віримо, що перемога буде за нами, що на нашій землі запанує мир і спокій.

  Під супровід пісні «Плине кача» хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять про героїв-земляків, полеглих на фронтах Другої світової війни та учасників АТО.

  -- Щире спасибі і низький уклін вам, шановні ветерани за вашу фронтову звитягу, за самовіддану працю у повоєнний період, за участь у розбудові незалежної української держави, за виховання молоді на героїчних традиціях підкреслив у своєму виступі голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір. -- Міцного усім здоров’я, благополуччя, Божого благословення.

  Щирими, бурхливими оплесками нагородили вдячні глядачі виступи самодіяльних аматорів сцени, які представили тематичну концертну програму.
до верху