Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У ДОМАНІВЦІ
10/05/2018 12:23

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У ДОМАНІВЦІ

«У травні вже далекого 1945-го в фашистському лігві Берліні було піднято над рейхстагом прапор Перемоги. У Європі завершилася найкровопролитніша із воєн двадцятого століття, в жорнах якої згинули десятки мільйонів людей. Кров’ю і пожежами прокотилася та страшна війна й по нашій рідній Україні. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Війна нагадує про себе тисячами братських могил. Вони святиня нашої пам’яті», - сказав голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук під час урочистого – траурного мітингу з нагоди 73- річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Сотні жителів Доманівки та гостей нашого селища, серед них учасники бойових дій в роки минулої війни та воїни АТО, у цей день зібралися біля меморіального комплексу «Братська могила», щоб вшанувати пам'ять учасників тих подій.

Також сердечно привітали зі святом Перемоги ветеранів, усіх учасників мітингу  та побажали здоров’я, щастя і процвітання голова районної ради Тарас Кушнір, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна, військовий комісар Доманівського районного військового комісаріату Єгеній Левченко.

Прозвучали на мітингу пісні, вірші на воєнну тематику, літературно-художню композицію представили вихованці Будинку дитячої творчості.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять воїнів, що полягли в жорстокій битві з нацизмом. На їх честь до підніжжя Братської могили лягають  квіти, як символ пам'яті про їх безсмертний подвиг, звучить салют. Злітають у голубе небо різнобарвні повітряні кульки, що символізують наше прагнення жити під мирним сонцем у нашій квітучій Україні.

Після мітингу всі бажаючі мали змогу переглянути тематичний концерт народного духового оркестру «Фестиваль» та пригоститися солдатською кашею й чаєм.
до верху