Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 16 ТРАВНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
16/05/2018 13:39

16 ТРАВНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, громадських організацій, сільських голів.

На засіданні колегії було розглянуто питання «Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за І квартал 2018 року». З доповіддю виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.І. Харченко.

«Про підсумки проходження опалювального сезону 2017-2018 років та основні завдання на між опалювальний період 2018 року» -- тема виступу на засіданні колегії завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації В.В. Цехоцького.

Про взаємодію з органами державної влади, органами місцевого самоврядування з питань формування підрозділів територіальної оборони і про створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Доманівського районного військового комісаріату доповів на засіданні заступник військового комісара-начальник відділу комплектування В.Г. Наконечний.

З питань, розглянутих на засіданні колегії, прийнято відповідні рішення.

У засіданні колегії районної державної адміністрації взяв участь голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір. 
до верху