Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ЗА «КРУГЛИМ» СТОЛОМ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ
18/05/2018 7:22

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ЗА «КРУГЛИМ» СТОЛОМ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

16 травня у райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» із селищним та сільськими головами.

До розгляду винесено 7 питань порядку денного.

1. Про формування спроможної мережі закладів первинної медицини.

2.  Про придбання рентгенографічного апарату.

3.Про створення корпоративного інклюзивно- ресурсного центру.

4. Про стан джерел протипожежного водопостачання.

5. Про забезпечення прав дітей в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

6. Про реалізацію права громадян на отримання житла з житлового фонду соціального призначення.

7.Різне.

Проводив засідання голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. У заході взяли участь 20 осіб, серед них заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ, сільські голови та заступник голови селищної ради.

З інформаціями щодо порядку денного виступили:

Сорокіна І.А. пояснила сутність формування спроможної мережі надання  первинної медичної допомоги в Доманівському районі.

Станом  на 01.05.2018 у Доманівському районі мережа закладів надання первинної медичної допомоги складається з 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини,  28 ФАПів.

За результатами аудиту наявних ресурсів (з врахуванням кількості населення) складено  та затверджено макет спроможної мережі району із  визначенням  перспектив  розвитку  на 5-10 років ( 5  амбулаторій та 17 пунктів здоров’я).

Гузенко Л.Ю., яка повідомила. що в Доманівський ЦРЛ працює рентгенівський апарат 1976 року випуску. Він відпрацював 3 терміни експлуатації. Застарілий апарат впливає на якість досліджень та погіршує діагностику захворювань. Обговорила з сільськими головами можливість придбання вкрай необхідно нового апарату.

Білецький В.В.  повідомив про можливості інклюзивно- ресурсного центру для осіб з особливими освітніми потребами та прокоментував проблемні питання, які потрібно терміново вирішити. Пояснив чому такий центр створюється у Доманівському районі.

Закликав сільських голів надати свої рішення щодо спільного утворення центру. Повідомив , що питання про створення центру буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради .

Коваленко А.П. поінформував, що протягом квітня 14 державною пожежо - рятувальною частиною ГУ ДСНС України у Миколаївській області проведено перевірку джерел протипожежного водопостачання на території району. Станом на 02.05. з 27 пожежних гідрантів працює лише 10. З 27 пожежних водоймищ 15 є непридатними. У 8 населених пунктах району були визначені місця для забору води пожежними машинами з природних водойм. Проте жорстке покриття для під’їзду автомашин є у с. Зелений Яр та с. Кузнецово.

Проблемним є питання щодо справності пожежних гідрантів і обладнання башт пристроями для забору води. Зажадав виправлення складної ситуації.

 

Вовк Ю.М. поінформував, що для проведення повноцінної роботи з питань захисту дітей, служби у справах дітей створюються, як окремий структурний підрозділ ОТГ. Керуються служби у своїй роботі постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866, якою затверджений Порядок впровадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини.

Проаналізував питання порядку запровадження послуги патронату та створення патронатних сімей; наголосив на пріоритетність запровадження сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

В «різному» з повідомленнями щодо незадовільного стану роботи з питання виділення коштів на пільговий проїзд громадян селищною та сільськими радами виступила Колесник Л.А. Інформаційні повідомлення щодо тренувань 23.06. з ЦЗ на УЮАЕС надав Подорога І.Г., про контроль якості питної води в районі та проведення об’їзду полів у 2018 році поінформував Коваленко А.П.. Щодо необхідності підвищення для землекористувачів ставки земельного податку до 1% від нормативної грошової оцінки за використання земель сільськогосподарського призначення (ріллі) наголошувала Новаківська С.О. А по допомогу (виділення коштів) для ТЦСО зверталася до сільських голів Бурдейна В.Ф.

В своєму заключному слові голова райдержадміністрації подякував присутнім за плідну співпрацю та підкреслив користь і необхідність таких зустрічей.

 до верху