Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ОБГОВОРИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ ТРАДИЦІЇ ЗА «КРУГЛИМ» СТОЛОМ
22/05/2018 9:14

ОБГОВОРИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ ТРАДИЦІЇ ЗА «КРУГЛИМ» СТОЛОМ

21 травня у Доманівській центральній районній бібліотеці проведено засідання за «круглим» столом на тему «Приваблива Європа», приурочений до Дня Європи в Україні. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, слухачі Університету третього віку, бібліотекарі та учнівська молодь.

Відкриваючи засідання Наталія Фалько зазначила: «У ці травневі дні наш район приєднується до загальнодержавних заходів з нагоди Дня Європи в Україні, ми українці, є повноцінною нацією, народом, здатним цінувати та нести в світ свою культуру, мову, традиції є, перш за все, свідченням нашої неординарності та готовності до співжиття з європейськими країнами. Стратегічне партнерство України з ЄС це важлива цеглина для майбутнього нашої держави, можливість забезпечення надійності та перспектив у будь-яких досягненнях та обміну досвідом, це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці, що ґрунтується на спільних інтересах. На сьогоднішній день Україна, єдина країна, яка не будучи членом Європейського Союзу,  відзначає День Європи на державному рівні. Саме це є свідченням усвідомлення нашого народу у вірності напрямку».

Для учасників заходу працівники бібліотеки продемонстрували презентацію «Подорож країнами Європи», під час перегляду якої відбувалися обговорення європейський традицій, визначних постатей культури, науки та мистецтв, а також різноманіття кулінарних традицій.до верху