Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЛЮДМИЛУ ВАСИЛІВНУ ПЛЄХАНОВУ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ
22/05/2018 11:45

ЛЮДМИЛУ ВАСИЛІВНУ ПЛЄХАНОВУ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

На початку травня відзначила своє 90-річчя жителька Доманівки Людмила Василівна Плєханова. Проживає ювілярка у затишній оселі доньки Галини, яка разом з чоловіком оточила любов’ю і опікою матір-трудівницю. Нелегким був життєвий шлях цієї людини -  доля, схожа на багатьох інших її сільських ровесників. Позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. У дитинстві пережила страшний період голодомору, юність її обпалила війна. Але вона уміла знайти позитив у всьому, сумлінно працювала у місцевому колгоспі, виховала двох дочок та сина.

Життя загартувало в ній дух непохитної жінки, яка пережила безліч тяжких і щасливих моментів. І за це Господь подарував їй довголіття!

Сьогодні Людмилі Василівні є чим пишатися: вона любляча мама, бабуся, прабабуся, берегиня добра, щастя і сімейного затишку у своїй родині.  .

З привітаннями і подарунками до неї завітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник селищного голови Володимир Гулич, спеціаліст селищної ради Ірина Міхенько.

Щирі віншування надсилаємо і ми. Міцного здоров`я і щасливого довголіття Вам, шановна ювілярко, у дружному родинному колі!до верху