Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ФАХІВЦЯМИ РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ НАДАНО ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ
24/05/2018 13:29

ФАХІВЦЯМИ РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ НАДАНО ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

В травні місяці 2018 року року Доманівським РЦЗ проведені виїзні прийоми в Мостівській та Прибузькій об’єднаних територіальних громадах.

Під час прийомів жителі сіл с. Мостове, с. Прибужжя, с. Суха Балка, с. Богданівка  отримали інформаційно-консультаційні послуги фахівців центру зайнятості та відповіді на хвилюючі запитання, що стосуються законодавства про зайнятість.

Також безробітних було проінформовано про можливість створення електронного кабінету безробітного після реєстрації на сайті Державної служби зайнятості та переваги, які отримують шукачі роботи після такої реєстрації , що дають можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, отримати можливість переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

З метою збору інформації про наявність вакансій,  фахівцями центру зайнятості були відвідані підприємства, установи, організації, що здійснюють свою діяльність на території об’єднаних територіальних громад, керівникам яких, також надані консультації та роз’яснення щодо послуг служби зайнятості в частині підбору працівників та забезпечення кваліфікованими кадрами, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, надання компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих безробітних.        Надана інформація про можливість користування електроннихми кабінетами на web-сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua, що дає змогу створювати вакансії, розміщувати їх на веб-сайті державної служби зайнятості та керувати вмістом створених вакансій. Проінформовано про можливість надання до служби зайнятості в електронному вигляді звітів Форми №3-ПН.до верху