Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРИВІТАЛИ ОЛЬГУ ГРИГОРІВНУ РИБАЛКО З 95-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ
24/05/2018 13:32

ПРИВІТАЛИ ОЛЬГУ ГРИГОРІВНУ РИБАЛКО З 95-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Теплого  весняного ранку на ганку своєї оселі зустрічає гостей ювілярка Ольга Григорівна Рибалко, адже 23 травня цій славній жінці з села Новолікарського виповнилось 95 років.

З привітаннями та подарунками до поважної ювілярки завітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, Зелоноярський сільський голова Наталія Пасніченко та секретар Зелоноярської сільської ради Валентина Ногінова.

«Шановна Ольга Григорівна, ваше позитивне ставлення до життя, віра в Бога, любов до людей та працелюбність стали вирішальними чинниками такого поважного віку! На Вашу долю випали найважчі випробування: - Ви пережили роки війни, а потім - відбудовували зруйновану країну. Засвідчуємо свою глибоку шану та повагу!», - сказала Наталія Фалько, вітаючи ювілярку.

На життєвому шляху Ольги Григорівни було чимало життєвих випробувань, під час колективізації у 20 роках минулого століття, родина ювілярки зазнала так званого «розкуркулювання», переживши голодомор не закінчивши школу, ще зовсім юною Ольга Григорівна пішла працювати, потім після війни вийшла заміж та народила трьох дітей, виховувала онуків, донька Тамара і нині доглядає матір та пораються разом по господарству. І навіть не зважаючи на свій поважний вік, Ольга Григорівна допомагала працівникам Зеленоярської сільської ради напередодні Дня перемоги упорядковувати пам`ятний знак односельцям, які визволяли країну під час Другої Світової війни.
до верху