Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 25 ТРАВНЯ ДЛЯ УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ВІДЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК
30/05/2018 12:54

25 ТРАВНЯ ДЛЯ УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ВІДЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

25 травня в загальноосвітніх школах України пролунав останній дзвінок, що знаменує завершення чергового навчального року. Для випускників він дійсно останній у стінах рідної школи. За шкільним порогом їх чекають незвідані, непрості і водночас такі жадані кроки у самостійне життя, вибір професії, успіхи й розчарування. Хай же їм щастить. А для інших школярів попереду весела, радісна пора літніх канікул, під час яких вони мають добре відпочити, набратися сил для наполегливого оволодіння знаннями вже наступного навчального року.

Сонячний, теплий, навіть спекотний травневий ранок у Доманівці. На урочисту лінійку з нагоди свята останнього дзвінка на майданчику перед школою вишикувалися вихованці Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, прийшли численні гості. Серед них – перший заступник голови районної державної адміністрації Н.І. Фалько, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.В. Білецький, колишній випускник школи, а зараз успішний господарник, керівник ряду сільськогосподарських підприємств, заслужений працівник сільського господарства України М.О. Молдованенко, а також рідні та близькі школярів.

Під звуки Державного Гімну України підіймається увись Державний Прапор України.

Слово надається директору школи В.В. Богдану. Віталій Вікторович сердечно привітав учнів, їх наставників-учителів зі святом останнього дзвінка, подякував за плідну роботу та побажав усім міцного здоров’я, нових вагомих здобутків, щастя, благополуччя, мирного неба. Він вручив великій групі школярів похвальні листи за високі досягнення в навчанні, грамоти, дипломи за перемогу в творчих конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, а також подяки ряду підприємців за спонсорську допомогу школі.

Зі щирими словами привітань і найкращих побажань до випускників, усіх школярів звернувся М.О. Молдованенко. Він вручив переможцям різноманітних творчих конкурсів та їх наставникам грошові премії. До цього варто додати, що фінансова підтримка кращих школярів Михайлом Олександровичем, допомога в зміцненні матеріальної бази навчального закладу, і не лише цього, є постійною, за що йому сердечна дяка від дирекції школи, учнів та їх батьків.

Особлива увага на святі була прикута, звісно ж, до випускників. 39 юнаків і дівчат полишають нинішнього року стіни рідної школи, яка у тісній співпраці з батьками зростила їх, дала вагомий багаж знань, виховала, сподіваємося, справжніми людьми, громадянами, патріотами своєї Вітчизни – України. Випускники сердечно подякували своїм наставникам, а також рідним за науку, за турботу, за теплоту сердець.

Злітають у голубе небо повітряні кульки. Незабутній шкільний вальс. Букети квітів учителям.

Заключним акордом свята став передзвін шкільного дзвінка, який щодня кликав учнів на урок, а сьогодні сповістив про завершення навчального року, початок шкільних канікул. До зустрічі 1 вересня. Щасти вам, випускники!

Свято останнього дзвінка відбулось у всіх загальноосвітніх школах Доманівщини.


Голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. взяв участь та сердечно привітав зі святом останнього дзвінка учнів та випускників Кузнецівської ЗОШ І-ІІІст. ім. Героя АТО Андрія Матвієнка.

 до верху