Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Н.І. ФАЛЬКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ШОСТУ ВИПУСКУ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ
04/06/2018 6:41

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Н.І. ФАЛЬКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ШОСТУ ВИПУСКУ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

Не хлібом єдиним... Сьогодні ці крилаті слова стають все більш актуальними для тих, кому за шістдесят. Пенсіонери тягнуться до нових знань, культури і мистецтва, освоюють сучасні технології. Народжується новий позитивний імідж літніх людей, визначає їх як активну частину суспільства.

Зараз багато пенсіонерів стають слухачами «Університету ІІІ віку». Правда, вони не ставлять своєю метою неодмінно отримати диплом або нову спеціальність. Їх «університет» має іншу мету: активне і цікаве життя. Сама ідея створення таких університетів полягає в тому, щоб продовжити активне довголіття літніх людей. 

Шість років поспіль в Доманівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує «Університет ІІІ віку», метою якого є навчання основних принципів здорового  життя; підвищення загальноосвітнього рівня підопічних; збереження фізичної,  психічної і соціальної активності пенсіонерів, збереження взаємодії людей похилого віку з соціальним середовищем, залишення їх в активному суспільному житті. Продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, ветеранів шляхом розвитку їх творчих здібностей та навичок, організації дозвілля, надання інформаційних та  соціально-побутових послуг.  Літні люди здатні вчитися, розвивати вміння, набувати нових інтересів незалежно від того, пішли вони на пенсію чи ні.

Із студентами – слухачами факультетів працювали фахівці різних спрямувань, психолог, сестра медична та працівники центральної районної бібліотеки.

30 травня 20 слухачів Доманівського  «Університету ІІІ віку» отримали сертифікати про закінчення навчання. Із завершенням навчання слухачів привітали перший заступник голови райдержадміністрації Н. І. Фалько, директор територіального центру В. Ф. Бурдейна, завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання С. О. Шурабура. Побажали випускникам щасливого життя, здоров’я,  здійснення мрій, радості, успіху та подякували за те що слухачі завжди радо їх приймали, а на заняттях були уважними і зацікавленими.

Директор територіального центру В. Ф. Бурдейна вручила всім сертифікати про закінчення «Університету ІІІ віку», привітала з успішним закінченням, подякувала студентів  за активність, старанність та сумлінність у навчанні, за прагнення пізнавати все нове та незвідане.

Слухачі Університету третього віку від щирого серця дякували за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе. 

Зацікавлені погляди, веселі жарти, приємні зустрічі, море квітів і жодної думки про старість – ось головний лейтмотив свята випускників «Університету ІІІ віку».

Всі слухачі отримали завдання на літо – залучити до активного життя ще більше слухачів.

З жовтня 2018 року Університет ІІІ віку продовжить свою роботу, тож запрошуємо всіх бажаючих на навчання.

Університет «третього віку», безумовно вкорінюється, він потрібен, він затребуваний пенсіонерами. У нього великі і цікаві плани на майбутнє. Сьогодні його двері відкриті для всіх, хто не хоче здаватися рокам, і прагне зробити своє життя насиченим, активним та цікавим.
до верху