Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ФАЛЬКО Н.І. ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ), ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ
04/06/2018 6:46

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ФАЛЬКО Н.І. ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ), ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

30 травня у районній державній адміністрації під головуванням першого заступника райдержадміністрації Фалько Н.І. відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісію запрошені члени комісії та керівники підприємств порушників законодавства про працю. 

 Комісія проходила під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, яка відзначила актуальність питання своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості з неї , сплати  податків, оплату праці в розмірі не нижче мінімального та галузевого рівнів з дотриманням міжкваліфікаційних та міжпосадових співвідношень  та забезпечення роботою працівників в еквіваленті повної зайнятості. 

Слово надавалося  заступнику начальника - начальнику Доманівського відділення Южноукраїнської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській  області, начальнику фінансового управління райдержадміністрації, начальнику Доманівського відділу з обслуговування громадян Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, заступнику начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Також було заслухано звіти  керівників порушників законодавства про працю.

За результатами роботи комісії винесені відповідні рішення в яких зазначені виявлені порушення законодавства про працю та встановлені терміни їх виконання.

 до верху