Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ДОМАНІВЦІ
04/06/2018 6:57

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ДОМАНІВЦІ

  1 червня у Доманівці, на стадіоні імені 30-річчя Перемоги, відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Це було по-справжньому радісне, веселе, захоплююче  святкове дійство, в якому взяли участь діти не лише з Доманівки, а й з багатьох сіл району, їх батьки, вчителі. Глядацькі трибуни були заповнені вщерть.

   Сердечно привітали юнь з Міжнародним днем захисту дітей перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Н.І. Фалько та голова Доманівської районної ради Т.Л.Кушнір. Тарас Леонідович також вручив нагороди переможцям та призерам районного проекту «Доманівщина очима дітей» в різних номінаціях, грошові винагороди команді юних доманівських гандболістів – срібних призерів чемпіонату України.

  Щедрими оплесками нагородили вдячні глядачі майстерні виступи дитячих вокальних та хореографічних колективів, які представили різноманітну концертну програму.

  Під час свята на окремих майданчиках діти мали змогу взяти участь у змаганнях із шахів та шашок. Юні художники демонстрували свої таланти у створенні малюнків на асфальті.

  На стадіоні працювали дитячі  атракціони, порозважатися на яких не було відбою. Всі бажаючі також мали можливість поласувати смачними морозивом, солодкою ватою та іншими смаколиками.

  А на черзі виступ спортивних команд шкіл району – учасників змагань «Ігри патріотів». Після підбиття результатів суддівською колегією юних спортсменів привітав і вручив подарунки генеральний спонсор дитячого свята – керівник ряду сільськогосподарських підприємств, депутат Доманівської селищної ради М.О. Молдованенко.

  Завершилось грандіозне дитяче дійство традиційним багаттям та святковим феєрверком у небі над Доманівкою.
до верху