Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду головного лікаря комунального закладу «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
12/06/2018 13:45

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду головного лікаря комунального закладу «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 11 червня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду головного лікаря комунального закладу «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Голова конкурсної комісії Фалько Н.І. повідомила, що згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 17.04.2018 №96 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та відзначила, що протягом визначеного терміну для подачі документів, пропозицій щодо участі у конкурсі не надходило. Згідно Порядку проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища Доманівського району, комісія прийняла рішення про проведення повторного конкурсного відбору. 

 до верху