Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → В ДОМАНІВЦІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
27/06/2018 7:24

В ДОМАНІВЦІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

23 червня в Доманівці відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня державної служби. Працівників місцевих органів виконавчої влади району, ветеранів державної служби, які зібралися в сесійній залі районної ради, сердечно привітав з професійним святом та побажав міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій та відповідальній роботі, сумлінного виконання покладених на них обов’язків, щастя, миру й благополуччя голова Доманівської районної державної адміністрації Є.Л. Осадчук. Кращим із них Євгеній Леонідович вручив грамоти обласної та районної державних адміністрацій.

За багаторічну добросовісну працю, вагомі трудові здобутки та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Миколаївської обласної ради були відзначені керівник апарату та начальник відділу економіки і торгівлі Доманівської райдержадміністрації О.М. Максютенко та О.І. Харченко. Нагороди вручила голова громадської ради при голові районної державної адміністрації Н.М. Парческу, сердечно привітавши усіх присутніх в залі з професійним святом.

Теплі слова привітань та найкращих побажань на адресу державних службовців району, ветеранів державної служби прозвучали від заступника Доманівського селищного голови В.Д. Власюка.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Н.І. Фалько розповіла історію створення органів державної влади в Україні, яким виповнюється нині 100 років. Також вона і керівник апарату райдержадміністрації О.М. Максютенко привітали своїх колег з професійним святом.

В знак глибокої поваги нинішні державні службовці вручили букети квітів ветеранам державної служби, які взяли участь в урочистому зібранні, разом зі щирими вітаннями та побажаннями міцного здоров’я, щастя, добра.
до верху