Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ВІДЗНАЧИЛИ 22-РІЧНИЦЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
02/07/2018 6:26

ВІДЗНАЧИЛИ 22-РІЧНИЦЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27 червня, напередодні Дня Конституції України у Маринівці відбулося урочисте зібрання представників трудових колективів, громадськості, молоді Доманівського району.

Виступаючи перед учасниками зібрання, перший заступник голови райдержадміністрації Фалько Н.І. відзначила історичну значимість прийняття Верховною Радою України 28 червня 1996 року першої в новітній історії нашої держави Конституції, а також тих кроків, які здійснюються сьогодні на шляху проведення конституційних реформ. Фалько Н.І. сердечно привітала присутніх, усіх жителів району з Днем Конституції України і побажала усім міцного здоров'я, успіхів у реалізації намічених планів, щастя й благополуччя. Вона також вручила ряду працівників установ та організацій грамоти обласної та районної державних адміністрацій, якими вони відзначені за вагомі показники в праці, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції України.

Сердечні вітання з нагоди свята Конституції прозвучали і від Маринівського сільського голови Бройченка В.М., голови громадської ради при райдержадміністрації, депутата районної ради Парческу Н.І., голови районної організації ветеранів війни та праці Осадчук Р.О.. Парческу Н.І. також вручила грамоти та подяки обласної ради та районної ради з нагоди свята кращим представникам трудових колективів.

Прикрасили свято своїми виступами культпрацівники та самодіяльні аматори сцени.

Також всі бажаючі змогли покуштувати смачну солдатську кашу та відвідати показовий стенд сучасної зброї, який представили військовослужбовці військової частини з м. Первомайська.
до верху