Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 11 ЛИПНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ
11/07/2018 12:57

11 ЛИПНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

11 липня в райдержадміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І., під головуванням завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради Цехоцького В.В.

На порядку денному розглядався Детальний план території з урахування розміщення електростанції  з використанням енергії сонця орієнтовною площею 10,0 га та 25,0 га, які плануються для будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця, за межами населеного пункту села Акмечетські Ставки в межах території Прибузьської сільської ради Доманівського району Миколаївської області, розроблений на замовлення товариства з обмеженою відповідальністю «СОЛАР ЕНЕРДЖИ ТРАНСМІШН» згідно розпорядження голови Доманівської районної державної адміністрації від 06.03.2018 року №62.

Відповідно до затвердженого порядку детальний план території 12.06.2018 року пройшов процедуру громадського слухання в Прибузькій об’єднаній територіальній громаді за участю уповноваженого представника ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖИ ТРАНСМІШН».

Даний проект потрапляє під перелік стратегічних пріоритетних напрямків інноваційної діяльності, затверджених Верховною Радою України на період 2030 року. Будівництво сонячної електростанції здійснюється з метою практичного впровадження в Миколаївській області «Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2030 роки» та реалізації у регіонах, завдань, визначених «Енергетичною стратегією України до 2030 року». За інформацією уповноваженого представника, електростанція з використанням сонячної енергії належить до підприємств, що відносяться до безпечних об’єктів, сонячні модулі в світі встановлюють навіть на дахах будинків, що підтверджує їх безпеку, не виділяють у навколишнє середовище шкідливих викидів, речовин з неприємним запахом, не створюють підвищених рівнів шуму, вібрацій, електромагнітних випромінювань, є пожежобезпечними. Будівництво і експлуатація електростанції не погіршать екологічну ситуацію в місцевості, не погіршать стан земельного шару. На побудованому об’єкті  будуть створені нові робочі місця (загальна чисельність працюючих складатиме до 10 чоловік).

За результатами розгляду, враховуючи рішення громадських слухань, архітектурно-містобудівна рада  погодила проект містобудівної документації «Детальний план території» без зауважень та рекомендувала передати до Доманівської райдержадміністрації на затвердження.

 до верху