Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Проведена нарада з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами з питань управління персоналом райдержадміністрації
24/07/2018 7:40

Проведена нарада з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами з питань управління персоналом райдержадміністрації

23.07.2018 керівником апарату районної державної адміністрації Максютенко О.М. проведена нарада з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами з питань управління персоналом райдержадміністрації стосовно дотримання трудової дисципліни. Олена Миколаївна ознайомила присутніх з дорученням голови райдержадміністрації щодо неухильного дотримання працівниками структурних підрозділів правил службового розпорядку та правил внутрішнього трудового розпорядку, ведення журналу реєстрації приходу на роботу працівників структурних підрозділів, реєстрації місцевих відряджень у відповідному журналі відряджень та особистий контроль за веденням зазначених журналів. Звернула увагу на дотримання Правил внутрішнього службового розпорядку. Надала роз’яснення щодо ведення журналів місцевих відряджень та обліку робочого часу.

На нараді розглядався акт інспекційного відвідування головним державним інспектором праці управління Держпраці у Миколаївській області Гусаровим І.О.

Керівником апарату райдержадміністрації проведено аналіз виконання статей 6, 51 Закону України «Про державну службу» щодо наявності у всіх структурних підрозділах всіх груп оплати праці. Керівникам структурних підрозділів надано доручення привести у відповідність штатні розписи в частині дотримання третини штатної чисельності кількості посад державної служби категорії «Б» та забезпечення наявності усіх груп оплати праці.

 до верху