Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Голова районної державної адміністрації Є.Л.Осадчук сердечно привітав з 70 річчям шановану в Доманівському районі людину - директора товариства з додатковою відповідальністю «Доманівський Райагрохім» Василя Петровича Вадовського
27/07/2018 10:49

Голова районної державної адміністрації Є.Л.Осадчук сердечно привітав з 70 річчям шановану в Доманівському районі людину - директора товариства з додатковою відповідальністю «Доманівський Райагрохім» Василя Петровича Вадовського

26.07.2018 голова районної державної адміністрації Є.Л.Осадчук сердечно привітав з 70 річчям шановану в Доманівському районі і далеко за його межами директора товариства з додатковою відповідальністю «Доманівський Райагрохім» Василя Петровича Вадовського, побажав міцного здоров’я, справжнього добробуту і достатку та щасливої долі.

Василь Петрович ще з 15 років присвятив все своє життя роботі на землі. В 1972 році  як передовий тракторист, за високі досягнення в праці отримав орден «Знак Пошани».

В постійних клопотах, напружених днях минали роки.  30 років тому, трудовий колектив райсільгоспхімії, так тоді називалось підприємство, обрав його своїм керівником. Трудовий шлях Василя Петровича завжди відрізняли невтомна праця, взаєморозуміння та людяність. Його професійний досвід, організаторські здібності дозволили зберегти господарство цілісним.         Серед мешканців району та працівників колективу він знана та поважна людина.   

На знак глибокої поваги голова райдержадміністрації вручив В.П.Вадовському Вітальний адрес та квіти.       до верху