Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Голова райдержадміністрації за участі депутатів обласної ради провів нараду щодо децентралізації влади
02/08/2018 7:19

Голова райдержадміністрації за участі депутатів обласної ради провів нараду щодо децентралізації влади

1 серпня головою райдержадміністрації Осадчуком Є.Л. проведена нарада з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами району.

На нараду були запрошені депутати обласної ради, перший заступник голови райдержадміністрації, начальник Доманівського відділення Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області, заступник начальника Доманівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

На нараді голова райдержадміністрації звернув увагу присутніх , що за ініціативою депутатів Миколаївської обласної ради Сіроштана Олександра Васильовича та Чорного Сергія Віталійовича необхідно обговорити питання стану та подальшої реформи з децентралізації влади в Україні, а саме подальшого проведення заходів з добровільного об’єднання громад. Повідомив, що у Доманівському районі на початку реформи пропонувалось створення чотирьох громад відповідно територіальної приналежності, але після проведення детального аналізу економічної спроможності та самодостатності разом із Миколаївською обласною радою було прийнято рішення про створення однієї громади, але враховуючи принцип добровільності у Доманівському району в 2016 році створено 2 громади – Доманівську та Мостівську , а у 2017 році - Прибузьку об’єднану територіальну громаду.

«Наразі процес об’єднання у районі знаходиться в стадії «очікування». Наголошую, що ми повинні далі рухатись відповідно до реформи децентралізації влади у створені економічно незалежних громад. Нещодавно, прийняте рішення про приєднання Доманівського району до Первомайського госпітального округу потребує подальших виважених дій. Напрямки розвитку децентралізації основне питання цієї зустрічі.»

  Крім стану проведення реформи з децентралізації на нараді обговорювались питання  про фінансування новоствореного Доманівського корпоративного інклюзивного центру, про впровадження цифрового телевізійного мовлення, про стан підписання декларацій жителів району з сімейними лікарями, про підготовку до командно-штабних навчань, про забезпечення житлом, виділення коштів на оплату послуг зв’язку та перевезення пільгової категорії громадян.

В ході проведеної нараді головою райдержадміністрації були надані протокольні доручення.
до верху