Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Проведено танцювально - розважальний захід в клубі для людей середнього та похилого віку «Ти – не один»
09/08/2018 10:33

Проведено танцювально - розважальний захід в клубі для людей середнього та похилого віку «Ти – не один»

7 серпня у районному будинку культури селища Доманівки завдяки спонсорській підтримці депутата районної ради, голови громадської ради при Доманівській райдержадміністрації Парческу Н.М. та власними силами ради ветеранів,  Доманівської організації волонтерів, працівників будинку культури зорганізовано  танцювально розважальний захід клубу для людей середнього та похилого віку «Ти – не один».   У заході взяла участь перший заступник голови РДА Фалько Н.І.  

У ході розважальної програми ветерани  брали  участь у різних музично-розважальних іграх, танцювальних конкурсах,  аукціоні,  пригощались  фруктами та солодощами.  На завершення журі визначило переможців конкурсів, вручені медалі та призи.

Тричі на тиждень у Доманівці  у клубі «Ти – не один»  організовуються зустрічі, кожна з яких стає святом для доманівців поважного віку.  Члени клубу ведуть також волонтерську роботу.

Своїм запалом та бадьорістю  члени клубу можуть надихнути будь-кого із молодих. А своєю мудрістю – вразити та підкорити. Рада Доманівської районної організації ветеранів України вважає, що робота клубу - це більше, ніж зустрічі та розваги. Перш за все, це безцінна можливість стати частиною активного суспільства, а головне – відчути себе потрібними! Долучитися до соціального проекту може абсолютно кожен. Все, що необхідно це час і бажання, а також можна приносити із собою смаколики й цікаві теми для розмов!  Клуб «Ти-не один» працює у районному будинку культури. Заняття фізичною культурою та спортом проводяться  щовівторка і щочетвега о 10.00год. та  щосереди о 15.00год.  Клуб працює згідно плану.
до верху