Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Щоб побачити справжніх старожилів, не потрібно їхати до Тибету чи Японії, варто лише завітати у Коштове
09/08/2018 13:30

Щоб побачити справжніх старожилів, не потрібно їхати до Тибету чи Японії, варто лише завітати у Коштове

8 серпня випала гарна нагода  - вітати з 101 річницею від Дня народження жительку села Коштове Бесараб Наталію Михайлівну.

І хоча пройшов рік після столітнього ювілею, пані Наталія з нетерпінням чекала на привітання, готувалася, чепурилася, адже пам’ятає, як обіцяли керівники району щороку вітати іменинницю.

З життєвим ювілеєм привітали Наталію Михайлівну голова райдержадміністрації Є. Осадчук, голова громадської ради, депутат районної ради Н. Парческу, перший заступник голови райдержадміністрації Н. Фалько, голова районної організації ветеранів війни та праці Р. Осадчук, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації О. Маценко.

Найважчі випробування, що випали на долю: роки війни, відбудова зруйнованої країни, втрата близьких, рідних  не зломали, загартували дух, переконали, що позитивне ставлення до життя та фізична праця – головні чинники Життя, - стверджує у розмові Наталія Михайлівна. У невимушеному спілкуванні розповідала про подробиці свого життя, цікавилася подіями, що відбуваються навколо, а ще – замовила на 102 річницю свого народження музичне привітання!

Попри поважний вік пані Наталія не цурається фізичної праці по господарству. У цьому, мабуть, і запорука її довголіття.

Життя – це книга. Життєва книга Наталії Бесараб – яскрава, повна вражень, любові, щастя, розуміння. Така, в якій є, що згадати, передати досвід та іншим розповісти!до верху