Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Євгеній Осадчук взяв участь у роботі сесії Прибузької сільської ради
09/08/2018 13:57

Євгеній Осадчук взяв участь у роботі сесії Прибузької сільської ради

7 серпня відбулася позачергова УІІ сесія сьомого скликання Прибузької сільської ради, роботі якої взяв участь голова Доманівської райдержадміністрації.

З  порядку денного розглянуті такі питання:

1.Про затвердження уточнених заходів до Програми економічного і соціального  розвитку Прибузької сільської ради на 2018  рік.

2.Про затвердження уточнених заходів до Програми «Турбота» Прибузької сільської ради на 2018  рік.

3.Про внесення змін до місцевого бюджету сільської ради на 2018  рік.

4.Про співфінансування проекту «Новебудівництво та облаштування  розвідувально-експлуатаційної свердловини в с.Прибужжя  Доманівського  району  Миколаївської  області».

5.Про співфінансування на придбання автомобіля швидкої медичної   допомоги . 

6.Земельні  питання.

7.Різне.

Під час розгляду питань голова райдержадміністрації виступив із роз’ясненнями про використання у районі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (капітальний ремонт дитячого відділення Доманівської ЦРЛ, інше) та   перелік об’єктів, що плануються фінансувати за її рахунок .

Звернув увагу на важливість вирішнення питань щодо льоготного перевезення певної категорії громадян, функціонування і фінансування новоствореного Доманівського корпоративного інклюзивно-ресурсного центру, співфінансування придбання автомобіля швидкої медичної допомоги.до верху