Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Вперше проведений районний фестиваль ветеранських організацій «Вся Україна — Єдина родина»
03/10/2018 7:28

Вперше проведений районний фестиваль ветеранських організацій «Вся Україна — Єдина родина»

1 жовтня  у Доманівці вперше проведено районний фестиваль творчих колективів ветеранів війни та праці. Фестиваль проведений за ініціативи громадської організації  «Доманівська районна організація ветеранів війни та праці» і був приурочений до Дня  ветерана  під гаслом «Вся Україна — Єдина родина».

На фестиваль приїхали вокалісти з усіх куточків  Доманівського району. У приміщені  творчого центру «Пора Дій»  виступили 75 учасників ветеранських первинних організацій, серед яких гості з Мостового, Маринівки, Кузніцово, Богданівки, Петропавлівки, Доманівки, творчі колективи представили селищний та сільські голови.

На початку фестивалю усіх ветеранів війни та праці привітав голова  Доманівської райдержадміністрації  Євгеній Осадчук:- «Цей  день є символом  єдності і спадкоємності  поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі  всім  літнім  людям, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги».

«Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя», зазначив очільник району.  

Також привітав учасників фестивалю голова районної ради Тарас Кушнір.

Виступаючі мали можливість показати свої вміння у мистецтві. Усім учасникам  було вручено дипломи учасників  районного фестивалю творчості ветеранів та подарунки.

Пісенний фестиваль був наповнений хвилюючою атмосферою, і добре, що це був фестиваль, а не конкурс  бо дуже важко було б когось відмітити  кращими. Всі учасники фестивалю демонстрували свою вокальну майстерність на високому професійному та патріотичному рівні, розповідаючи українські гуморески, співаючи українські та народні пісні.

По завершенню заходу учасники та глядачі фестивалю, висловили слова подяки організаторам за отримане задоволення, радість від спілкування та гарно проведеного часу.

Активну участь  в організації фестивалю  приймали начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації Щирба Тамара, директор ТЦСОН  Мазалова Надія, голова ГО «Доманівська організація волонтерів» Рубан Ольга.

Матеріальну підтримку на проведення фестивалю депутат Миколаївської  обласної ради Олександр  Сіроштан, депутат районної ради Наталя Парческо, депутат Доманівської селищної ради  Михайло Молдованенко. Приміщення  для проведення заходу надала виконавчий директору ГО «Фонд розвитку громади селища Доманівки» Світлана Матвєєва та створивши святковий затишок. 
до верху