Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Представництво ЄС в Україні проведе серію інформаційних заходів у Миколаєві та Южноукраїнську
03/10/2018 7:36

Представництво ЄС в Україні проведе серію інформаційних заходів у Миколаєві та Южноукраїнську

У понеділок, 1 жовтня, в облдержадміністрації відбулася зустріч керівників структурних підрозділів ОДА з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні. ФОТО. 

«Візит Представництва ЄС до Миколаївської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Головна мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності населення щодо розвитку відносин між Україною та ЄС», - зазначають представники делегації.

Так, протягом 1-3 жовтня у Миколаєві та Южноукраїнську запланована низка інформаційних заходів, серед яких презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС, тренінг для громадських організацій, брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу, семінар для представників бізнесу.

В ОДА представники делегації детально розповіли про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представили довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Європейського Союзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та інші.до верху