Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Урочисті заходи до Дня працівників освіти Доманівщини
05/10/2018 7:51

Урочисті заходи до Дня працівників освіти Доманівщини

4 жовтня в Доманівському районному Будинку культури вчительське свято – День працівників освіти - зібрало працівників освітянської галузі Доманівського району, Доманівської селищної ради, Мостівської та Прибузької сільських рад.

«Від щирого серця хочу виразити вам слова вдячності, адже ваша праця – це вічний неспокій, пошук істини, муки творчості і радість перемог, емоційні підйоми та розчарування. Учитель - це покликання душі, це спосіб життя, бо  не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Тож бажаю вам, творчої наснаги та нових педагогічних звершень!», сказав голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, вітаючи працівників освітньої галузі району.

Також з вітаннями працівникам освіти з нагоди професійного свята виступили голова районної ради Тарас Кушнір, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували вчителів рідного краю, які багато років присвятили педагогічній праці та яких немає вже в живих. Урочистості продовжила голова Доманівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Оксана Чорна. Разом з привітальними словами вона відзначила активність та творчість освітян Доманівського регіону у різноманітних заходах, які проводить райрада Профспілки. Особлива подяка прозвучала спонсорам – людям, які постійно підтримують фінансово всі заходи Профспілки. Це депутати обласної ради Олександр Сіроштан, Сергій Чорний, депутат районної ради Наталя Парческу, керівники підприємств Володимир Антіпов та Михайло Молдованенко, Доманівська селищна рада. О. Чорна подякувала за постійну співпрацю з керівними структурами району та педагогічними колективами. На заході освітяни були відзначені грамотами Доманівської райдержадміністрації, Доманівської райради та Доманівської райради Профспілки. Почесною грамотою обкому Профспілки та цінним подарунком від депутата райради Наталі Парческу нагороджена голова кращої первинної профспілкової організації Кузнецівської школи Наталя Вихрист. Урочистості продовжив святковий концерт, який підготував відділ культури, молоді та спорту Доманівської райдержадміністрації під керівництвом Олени Маценко за участю вихованців районного Будинку дитячої творчості, музичної школи, Доманівського НВК, Доманівської школи №2 та працівників Будинку культури.
до верху