Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Привітали Нікітіну Марію Павлівну з 95-річчям
09/10/2018 5:12

Привітали Нікітіну Марію Павлівну з 95-річчям

Життя наше – як довга дорога. Дорога із перешкодами та криницями чистої води, напившись якої, маєш наснаги  йти  далі.  І якою буде дорога кожного з нас – сказати важко, у когось стежка буде хвиляста та недовга, а хтось проживе життя, майже у вікову межу. Такою людиною є Нікітіна Марія Павлівна – жителька Доманівки, яка 8 жовтня відзначила 95-річний ювілей.

На своєму життєвому шляху ця тендітна, але сильна духом жінка бачила багато як радісних, так і сумних подій: Марія Павлівна пережила Голодомор та грізні роки Другої Світової війни. У післявоєнні роки брала участь у відновленні народного господарства. Родом з Мукачева, у 50- ті роки ХХ століття переїхала на Доманівщину. Працювала у колгоспі імені Шевченка у Новоселівці. Разом з чоловіком виховала четверо дітей. Нині має 9 онуків, 12 правнуків та праправнука. Позитивне ставлення до життя, віра в Бога, любов до людей та працелюбність стали вирішальними чинниками такого поважного віку.

І ось сьогодні, разом зі своїми найріднішими (а вони прибули навіть з-за кордону), приймала поздоровлення зі своїм 95-річним ювілеєм. З привітаннями до господи Марії Павлівни завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Щирба, спеціаліст Доманівської селищної ради Ірина Міхенько, голова районної організації ветеранів війни та праці Раїса Осадчук. Вітальні  адреси і подарунки вручені ювілярці від голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука та селищного голови Олександра Доги.

Розчулена увагою і приємними враженнями, Марія Павлівна виглядала у свої 95 справжньою українською Берегинею роду – величава і ніжна, мудра і красива!

Хай джерело людської вдячності, шановна ювілярко, ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній! Многая літа!до верху