Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Наталія Фалько: «Покликання соціального працівника – допомагати людям»
04/11/2018 8:10

Наталія Фалько: «Покликання соціального працівника – допомагати людям»

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – професійне свято людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист усіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Напередодні свята, у п’ятницю, у Доманівці, в сесійній залі Доманівської районної ради, відбулося урочисте зібрання за участю представників трудових колективів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг райдержадміністрації, філії Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Доманівському районі, Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінець», Врадіївського відділення Фонду соціального страхування України, а також ветеранів соціальної сфери району.

  -- Соціальні працівники – це люди, які за своїм професійним обов’язком, а головне – за покликом душі надають допомогу нашим співгромадянам, -- сказала, виступаючи перед присутніми, перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Н.І. Фалько. – Ваша щоденна робота хоч і не завжди помітна, але за своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави. Від щирого серця бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею.

  За вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди професійного свята Наталія Іванівна вручила кращим працівникам соціальної сфери району грамоти.

  Сердечні вітання соціальним працівникам району за їх благородну, гуманну  роботу і побажання міцного здоров’я, довголіття, вагомих досягнень у справі соціального захисту людей, надання їм необхідних послуг  прозвучали на урочистому зібранні від наччальника організаційного відділу виконавчого апарату Доманівської районної ради Н.М. Балабій, начальника відділу освіти Доманівської райдержадміністрації О.О. Маценко, заступника Доманівського селищного голови В.Д. Власюка, начальника відділу офіцерів запасу і кадрів Доманівського районного військового комісаріату капітана О.М. Тертичного, начальника відділу з обслуговування громадян  філії Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Доманівському районі Т.М. Супранкової, директора стаціонарного відділення для постійного проживання людей похилого віку С.О. Шурабури.

  А музичним подарунком працівникам соціальної сфери району, що були присутніми на урочистому зібранні,  стала концертна програма, підготовлена культпрацівниками районного будинку культури та юними і дорослими самодіяльними аматорами сцени.
до верху