Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Вшанували пам`ять Героя Івана Лихого
04/11/2018 8:18

Вшанували пам`ять Героя Івана Лихого

2 листопада біля обеліска Герою Радянського Союзу Івану Миколайовичу Лихому відбулося урочисте покладання квітівза участю представників трудових колективів.

4 листопада виповнюється 74 роки з дня героїчного подвигу Івана Миколайовича Лихого – одного із восьми наших славетних земляків-Героїв Радянського Союзу, які прославилися на полях жорстоких битв з фашистськими загарбниками в роки Другої світової війни. Командир 1-го батальйону 943 стрілецького полку капітан Лихий виконав поставлене перед його підрозділом завдання – форсувати Сиваш і захопити плацдарм на північному березі Криму, -- але в нерівному бою з переважаючими силами противника відважний офіцер поліг смертю хоробрих біля села Коренки. 16 травня 1944 року за мужність, відвагу і героїзм, проявлені у боротьбі з ворогом, Івану Миколайовичу Лихому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Похований він у місті Сімферополі.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Наталія Іванівна Фалько розповіла про трудовий і фронтовий шлях героя, про його героїчну загибель на полі бою.

Вдячні доманівці низько схиляють голови в знак пам’яті про нашого героїчного земляка, який віддав своє життя за свободу і незалежність Батьківщини. Його подвиг залишиться навіки у наших серцях і служитиме для нинішніх поколінь прикладом вірності Вітчизні, військовому обов’язку, честі і гідності.до верху