Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Проведено семінар з бухгалтерами сільських рад Доманівського району
08/11/2018 8:59

Проведено семінар з бухгалтерами сільських рад Доманівського району

6 листопада в приміщенні фінансового управління РДА за участю заступника голови райдержадміністрації Коваленка А.П. проведено семінар-тренінг із застосування програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів, які відповідно до пункту 18 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України мають скласти проекти бюджетів сільських рад на 2019 рік у програмно-цільовому форматі. Начальник фінансового управління РДА Зубачевська І.М. ознайомила присутніх про основні переваги програмно-цільового методу бюджетування. Заступник начальника, начальник бюджетного відділу фінансового управління Курінська І.П. довела до головних бухгалтерів сільських рад вимоги до складання проекту місцевого бюджету на 2019 рік та планування на середньострокову перспективу.  

Учасники тренінгу взяли участь у обговоренні питання запровадження оновленої системи планування і виконання місцевих бюджетів; створення ефективного механізму управління бюджетним процесом.  Розглянули сутність змін у формах бюджетних запитів; ознайомилися з порядком складання та затвердження паспорта бюджетної програми та звіту про виконання паспорта бюджетної програми. Організатори тренінгу відповіли на поставлені запитання.

Також заступником голови райдержадміністрації розглянено питання проведення заходів з децентралізації, а саме обговорено механізм приєднання до вже існуючих громад Доманівського району, а також переваги децентралізації, надання інфраструктурної субвенції, надходження податків до ОТГ.до верху