Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 5 грудня під час засідання Громадської ради обговорено питання створення плану перспективного розвитку Доманівського району
05/12/2018 13:48

5 грудня під час засідання Громадської ради обговорено питання створення плану перспективного розвитку Доманівського району

Розпочавши засідання заступник голови Громадської ради при Доманівській райдержадміністрації Раїса Осадчук розказала присутнім про ініціативу голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука щодо залучення громадськості до обговорення перспективного плану розвитку Доманівського району на 2019-2021роки: «Під час засідання Ради регіонального розвитку Доманівського району голова райдержадміністрації наголосив до широкого обговорення перспективного плану розвитку Доманівщини із залученням до цього процесу представників громадських організацій, тому Громадська рада має стати своєрідним містком між владою та громадськістю у цьому питанні», - сказала вона.

Про суть необхідності формування трирічного перспективного плану розвитку району розповіла перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько.

«З метою сталого розвитку громад глава держави Петро Порошенко доручив регіональній владі розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на  дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку. І вже  27 листопада у Миколаєві за головуванням голови облдержадміністрації Олексія Савченка проведено Раду регіонального розвитку Миколаївської області, а 3 грудня у райдержадміністрації відбулося відповідне засідання ради регіонального розвитку Доманівського району», - зазначила Наталія Фалько.

Також у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації доповіла про результати роботи у реформуванні освітньої і медичної галузі на теренах Доманівського району, а це створення нової української школи, інклюзивної освіти та будівництва нової амбулаторії та центрів здоров’я.

«Саме для подальшого сталого розвитку Доманівщини прошу вас долучитися до розробки та обговорення плану перспективного розвитку нашого району на 2019-2021 роки, адже кожна громада повинна визначити свої пріоритети на основі яких, з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку. Таким чином, кожен член громади Доманівщини зможе побачити, що зроблено на даний момент та матиме можливість контролювати цей процес та надавати відповідні пропозиції», - наголосила Наталія Фалько.

Обговорюючи вищеозначені пропозиції члени ради висловили свою підтримку та зацікавленість у обговоренні перспективного плану розвитку.до верху