Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Привітали військоволужбовців з нагоди Дня Зборйних Сил України
06/12/2018 13:33

Привітали військоволужбовців з нагоди Дня Зборйних Сил України

6 грудня у нашій державі відзначається День Збройних Сил України.  З цієї нагоди у Доманівці, в районній державній адміністрації відбулося урочисте зібрання за участю військовослужбовців, учасників бойових дій, волонтерів, працівників Доманівського районного військового комісаріату, представників патріотичних громадських організацій.

«Цей день - данина поваги мужнім, сильним, відважним - всім, хто своїм безприкладним героїзмом відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі.

Спасибі за вашу працю, за високий професіоналізм, відмінну бойову виучку, за відданість присязі, за високий прояв патріотизму. Ви надійний щит Вітчизни, гарант територіальної цілісності та суверенітету», - сказала перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько.

Також зі словами привітань до учасників зібрання, звернулися голова Доманівської районної ради Тарас Кушнір та секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна.

Військовослужбовцям райвійськкомату були вручені пам’ятні подарунки.

  Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять воїнів-доманівців, загиблих при виконанні свого військового обов’язку, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, усіх героїв, що віддали життя за волю України.

  Працівники культури подарували учасникам урочистого зібрання  пісні на патріотичну тематику.
до верху