Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Привітали жінок з Міжнародним жіночим днем
07/03/2019 8:04

Привітали жінок з Міжнародним жіночим днем

6 березня у Доманівці, в районному будинку культури, відбулося урочисте зібрання, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

  -- Жінкам природа дарувала одночасно стихійну та лагідну силу, безмежне терпіння, вміння любити та прощати. Краса жінки надихає, її ніжність та теплота розтоплюють найсуворіші серця, а здатність давати життя викликає захоплення та повагу. І ми всі, чоловіки, натхненні на звершення саме жінкою: матір’ю, сестрою, донькою, дружиною, коханою. Упродовж віків жінка залишається основою суспільства, берегинею родинного вогнища та надійною опорою для чоловіків. Нехай  ваша доля, любі жінки, буде сповнена тепла та любові, у домівках панують спокій та затишок, а усі ваші починання увінчаються успіхом та перемогою. Залишайтеся й надалі підтримкою для своїх рідних, їх надією та оберегом. Здоров’я, миру та злагоди бажаю вам і вам вашим родинам. Любові вам, сонця та радості -- сказав голова Доманівської районної державної адміністрації Євгеній Осадчук, вітаючи жінок з святом.

  Теплі та щирі вітання усім жінкам і побажання міцного здоров’я, довголіття, жіночого щастя, сімейної злагоди, миру й благополуччя висловив у своєму виступі на урочистому зібранні заступник Доманівського селищного голови Володимир Гулич.  

  Гарним музичним подарунком для жінок, що були присутні на урочистому зібранні, став тематичний святковий концерт, підготовлений юними й дорослими самодіяльними аматорами сцени.
до верху