Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Про організоване проведення декларування за 2018рік
14/03/2019 14:30

Про організоване проведення декларування за 2018рік

14 березня у керівника апарату райдержадміністрації Олени Максютенко відбулася робоча нарада з питанння виконання антикорупційного законодавства в райдержадміністрації.

Керівник апарату довела до відома присутніх, що проведеною перевіркою щодо своєчасності подання е-декларацій працівниками райдержадміністрації за 2017 рік  було встановлено 3 факти несвоєчасного подання та 1 факт неподання

е-декларацій. За встановленими фактами направлено повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції.

 Звернула увагу на те, що у 2018 році Доманівським районним судом до адміністративної відповідальності було притягнуто 2 осіб (за ч.1 ст.172-6 КУпАП  «Порушення вимог фінансового контролю» та ч.1,2 ст.172-7 КУпАП «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»)

Далі зупинилася на законодавчих основах, які регулюють питання конфлікту інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції

Обговорено заходи недопущення виникнення конфлікту інтересів та способи врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.

Також на нараді розглядалося питання організованого проведення декларування за 2018 рік

Олена Максютенко звернула увагу присутніх на те, що Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами аналізу декларацій під час здійснення їх повних перевірок сформувало перелік найпоширеніших помилок, які допускають суб’єкти декларування. Опис цих помилок викладено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Детально розглянуто та проаналізовано ці помилки. Обговорено проблемні питання, які виникають при заповненні е-декларацій державними службовцями райдержадміністрації.

Далі повідомила, що оновлено Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, в яких можна знайти відповіді на найпоширеніші питання щодо заповнення декларацій. Роз'яснення з усіма актуальними змінами розміщено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадала також про те, що суб’єкти декларування зобов’язані протягом року інформувати про суттєві зміни у майновому стані

Особливу увагу присутніх керівник апарату звернула на відповідальність щодо подання недостовірної інформації в декларації, неподання або несвоєчасного подання декларацій, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банка або про суттєві зміни у майновому стані.

Підготовлено та роздано структурним підрозділам райдержадміністрації для використання в роботі пам’ятки по е-декларуванню.

 до верху