Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Обговорили питання щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней у Доманівському районі
03/07/2019 12:07

Обговорили питання щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней у Доманівському районі

2 липня у  райдержадміністрації під головуванням Є. Осадчука пройшло спільне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації та державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

Учасники засідання затвердили заходи щодо ліквідації та недопущення розповсюдження африканської чуми свиней на території Доманівського району та визначили зони захисту. До зони епізоотичного захисту віднесені населені пункти Петропавлівка та Олександродар. У зону спостереження потрапили Царедарівка, Сила, Новоселівка.

Розпочато проведення карантинних заходів на території району.

Рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Доманівській райдержадміністрації затверджені заходи щодо локалізації та ліквідації спалаху небезпечної хвороби, а саме встановлено зону захисту та зону спостереження до яких входять с. Петропавлівка, Олександродар, Царедарівка, Сила, Новоселівка, осередком хвороби визначено домогосподарство у с. Петропавлівка Доманівського району. Відповідні карантиннні  заходи триватимуть  протягом 40 днів, починаючи  з 1.07.2019року.до верху