Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Жнива-2019
03/07/2019 12:10

Жнива-2019

На полях району триває збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур і ріпаку. За оперативними даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 1 липня ранні зернові зібрано по району на площі 19847,5 га, що складає 43,2 відсотка від загальної площі, що підлягає збиранню. Більшість господарств вже завершили збирання ячменю та гороху.

Зараз головну увагу хлібороби приділяють косовиці озимої пшениці, яку на вказану дату було зібрано на третині площ, засіяних цією культурою. Сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами та одноосібниками намолочено понад 32 тисячі тонн зерна. Середня урожайність пшеничного гектара складає 31, 9 центнера.

На половині площ вже зібрано озимий ріпак, урожайність його складає 22,7 ц/га. Найвища вона в ДП «Лідієвське» -- 30 центнерів з гектара. А озимий ячмінь у цьому сільгосппідприємстві видав більш ніж 50 центнерів на кожному гектарі.  

Вже завершують жнива хлібороби СПрАТ «Україна». До речі, у цьому господарстві навіть у нинішньому засушливому році зібрали по 35 центнерів з гектара гороху. 

  З кожним днем темпи збиральних робіт на жнивному полі зростають. Жниварі району прагнуть максимально використовувати на збиранні хліба кожну погожу днину, кожну робочу годину, щоб швидко і без втрат зібрати вирощений урожай.до верху