Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Підбито підсумки парламентських виборів
30/07/2019 12:39

Підбито підсумки парламентських виборів

21 липня в Україні відбулися  позачергові  парламентські вибори. Явка  виборців порівняно  з  недавніми  президентськими  виборами,  як  і  очікувалось, була нижчою і склала, за попередніми підрахунками, по Україні — 49,84%, на Миколаївщині  —  47,09%,  у  Доманівському  районі,  —  44,29% від  загальної  кількості  осіб, внесених у списки для голосування.

Прогнозовано,  з  великим відривом, найбільшу кількість голосів  виборців,  знову  ж таки,  за  попередніми  підрахунками,  отримала  політична партія «Слуга народу» — понад 43%. За «Опозиційну платформу — за життя» віддали свої голоси понад 13% виборців,  за Європейську Солідарність»  та  «Батьківщину» — понад 8%, за «Голос» —  близько  6%.  Іншим  партіям  не  вдалось  подолати  5-відсотковий прохідний бар’єр.

Організовано,  без  порушень,  пройшли  вибори народних  депутатів  України на Доманівщині. Для реалізації конституційного права громадян в районі було відкрито 38 виборчих дільниць.

Як  і  в  цілому  по  Україні, більшість  виборців  району віддали  свої  симпатії  партії «Слуга  народу» 52,8%, «Опозиційну платформу — за життя» 15,28%, «Радикальна партія Олега Ляшка» 6,8%  а  серед  мажоритарників — представнику партії «Слуга  народу» Артему Чорноморову, який у підсумку і  виборов  депутатський  мандат в одномандатному виборчому окрузі №131.

Доманівська райдержадміністрація висловлює подяку за  охорону громадського  порядку та безпеку від надзвичайних ситуацій працівникам  поліції та державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також усім хто був задіяний до підготовки та проведення виборів.до верху