Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Проведено засідання за «круглим» столом щодо протидії торгівлі людьми
31/07/2019 12:01

Проведено засідання за «круглим» столом щодо протидії торгівлі людьми

30 липня з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми    перший заступник голови райдержадміністрації Н.І. Фалько провела засідання «круглого» столу з питання  протидії торгівлі людьми у Доманівському районі  на якому розглянуто питання: низьке виявлення осіб, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми в районі; - процедура  перенаправлення постраждалої особи; дотримання конфіденційності при роботі з постраждалими від торгівлі людьми.

 У засіданні  кругло столу  взяли участь: начальник управління соціального захисту населення Т.П. Щирба,  начальник відділу соціальної допомоги С.М. Луценко, провідний  юрист – консульт Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості О.М. Лацановська, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ю.М.Вовк, дільничний  офіцер поліції Доманівського ВП ГУМП в Миколаївській області Р.С. Мороз та В.З. Кочмарик.   

Під час засідання круглого столу  присутні доповіли про проведену роботу з даного питання   та   прийняті відповідні рішення, а саме: посилити співпрацю суб’єктів взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми; активізувати роботу щодо виявлення осіб, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми.до верху