Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Вшанували пам'ять Андрія Матвієнка
09/08/2019 12:24

Вшанували пам'ять Андрія Матвієнка

8 серпня у Кузнецівській школі І-ІІІст. імені Героя АТО Андрія Матвієнка покладанням квітів до меморіальної дошки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого земляка у зоні проведення Антитерористичної операції Андрія Матвієнка.

5 років тому після важких поранень не сумісних з життям загинув український прикордонник – молодший сержант Державної Прикордонної Служби України Андрій Віталійович Матвієнко. Молодий хлопець ціною власного життя врятував 30 військовослужбовців. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальній цілісності України нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня (посмертно) 21 серпня 2014 року. Похований на Алеї Слави Ровенського кладовища у Кропивницькому.

На будинку в м. Кропивницькому, в якому жив і звідки пішов на фронт Андрій Матвієнко 11 серпня 2015 року встановлено меморіальну дошку пам’яті.

Нагороджений відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» (посмертно). Рішенням виконкому Кіровоградської обласної ради від 26.08.2014 року нагороджений відзнакою «За заслуги» ІІ ступеня (посмертно).

23 лютого 2016 року Кіровоградська міська рада своїм рішенням перейменувала вулицю Башкірська на вулицю Андрія Матвієнка.

Рішенням сесії Щасливської сільської ради від 16.10.2015 року №6 у с. Кузнецово перейменовано вул . Леніна на вул. Андрія Матвієнка, також рідна школа у якій навчався Андрій носить його почесне ім’я.

27 лютого 2016 року на фасаді Кіровоградського інституту комерції відкрито пам'ятну дошку Андрію Матвієнку.

Вічна пам'ять Герою!
до верху