Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Привітали з 102 річним ювілеем жительку села Коштове Бесараб Наталію Михайлівну
09/08/2019 12:37

Привітали з 102 річним ювілеем жительку села Коштове Бесараб Наталію Михайлівну

На изображении может находиться: 3 человека, люди едят, на улице и еда8 серпня відзначила свій 102 річний ювілей жителька села Коштове Бесараб Наталія Михайлівна.

Цього дня  до Наталії Михайлівни з вітаннями та подарунками завітали голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, голова громадської ради при райдержадміністрації, депутат районної ради Наталія  Парческу, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Маценко  та Зелоноярський сільський голова Наталія Пасніченко.

Як і було обіцяно Наталії Михайлівні цього року було презентовано музичні вітання у виконанні Народного ансамблю «Нові обрії» та Сергія Петренка.

Важкі випробування, що випали на долю іменинниці не зламали тендітну жінку, а навпаки загартували дух. У свої 102 роки Наталія Михайлівна ще порається по господарстві пиляє дрова, прибирає у оселі.

Життєва книга Наталії Бесараб – яскрава, повна вражень, любові, щастя, розуміння. Така, в якій є, що згадати, передати досвід та іншим розповісти!

Тож бажаємо Вам Наталіє Михайлівно здоров’я, бадьорості духу та невичерпної життєвої енергії.
до верху