Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → В райдержадміністрації проведено виїзне навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Конфлікт інтересів та пов’язані з ним обмеження»
06/09/2019 10:47

В райдержадміністрації проведено виїзне навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Конфлікт інтересів та пов’язані з ним обмеження»

05 вересня 2019 року в райдержадміністрації проведено виїзне навчання Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за програмою тематичного короткострокового семінару «Конфлікт інтересів та пов’язані з ним обмеження». Відкриваючи семінар керівник апарату райдержадміністрації О.Максютенко звернула увагу присутніх, що набуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок учасників професійного навчання забезпечує відповідний рівень їх професійної кваліфікації для їх діяльності в подальшому.

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» О.Каплій презентувала лекцію на тему «Законодавчі основи, які регулюють питання конфлікту інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції. Потенційний і реальний конфлікт інтересів. Суб’єкти здійснення контролю за дотриманням законодавства про конфлікт інтересів». На семінарі також розглядались питання щодо дотримання законодавства щодо обмежень із запобігання корупції, особливості притягнення до відповідальності за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності чи за порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Проведено практичне заняття щодо особливостей притягнення осіб до відповідальності за порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та ознайомлено присутніх з системою впровадження стандартів доброчесності.

По закінченню навчання Д.Дибченко - директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій ознайомив присутніх з професійною діяльністю та навчальними програмами Центру. О.Максютенко подякувала за плідну співпрацю та наголосила на необхідності у подальшому в проведенні відповідних заходів.     

Підвищення кваліфікації проведено серед державних службовців Доманівської райдержадміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування сільських рад, об’єднаних територіальних громад Доманівського району та депутатів місцевих рад.

 

 до верху