Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Звернення Євгенія Осадчука з нагоди Дня Гідності та Свободи
21/11/2019 7:54

Звернення Євгенія Осадчука з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні краяни! 21 листопада у День Гідності та Свободи ми вшановуємо патріотизм і мужність українців, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Саме цього дня розпочалися події, що продемонстрували всьому світу справжніх українців – гідних, сильних духом, волелюбних та небайдужих до долі своєї країни. У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці—це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.
Чимало наших земляків сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України. У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави, адже лише в єдності ми зможемо побудувати європейську, економічно та духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою будуть пишатися наші нащадки.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, а у родинах пануватиме добробут, злагода та благополуччя.
Слава Україні!
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою
голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук

 до верху