Меню

Посилання

 
Головна → Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

2 липня 2015 року в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації видано 1 пару ортопедичного взуття. Видачу проводила головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Бершадська В.В.

 

 

 

 

Програма житлових субсидій забезпечує адресну державну підтримку найменш забезпечених сімей і громадян

ПРООН допоможе у створенні робочих місць для переміщених осіб (прийом заявок)

26 лютого 2015 року головний спеціаліст з питань оплати та нормування праці відділу праці Колесник Л.А. зустрілася з колективом працівників ТзДВ «Доманівське АТП-14844» та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему: «Оплата та нормування праці працівникам підприємства та легалізація заробітної плати». Були присутні 17 осіб.  

25 лютого 2015 року відзначила своє 90- річчя жителька с.Богданівка Щедрова Галина Дмитрівна. Все своє життя Галина Дмитрівна пропрацювала в місцевому колгоспі ім.Леніна в рослинництві. Галина Дмитрівна народила 4 дітей. І сьогодні має: вісім онуків та дев’ять правнуків. В цей день теплими словами подяки ювілярку привітав – Богданівський сільський голова Бесараб П.Б. та вручив цінний подарунок, фахівець із соціальної роботи Богданівської сільської ради Зажерило О.В.

 

 

 

23 лютого 2015 року відбулась апаратна нарада начальника управління соціального захисту населення Мазалової Н.А. Під час наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мазалова Н.А. довела до відома присутніх питання, які розглядали на апаратній нараді у голови райдержадміністрації. Основне питання - це проведення мобілізації в районі, відпрацювання доручень райвійськкомата. Присутні: Щирба Т.П. - перший заступник начальника, начальник відділу праці, Бура Н.В. - заступник начальника, начальник відділу соцвиплат та компенсацій, Луценко С.М. - начальник відділу соціальної допомоги, Тесляр В.В. - директор територіального центру, Мороз Н.П. - завідуюча центром реабілітації дітей-інвалідів «Промінець», Дністрян І.В. – в.о.головного бугалтера, Чернюк С.В. - директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Комарова Н.І. - спеціаліст із звернень громадян та кадрової роботи.

17 лютого 2015  року о 14.00 годині в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Делі Г.В. відбулось засідання районної комісії з питань пов’язаних з призначення населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Були присутні 13 членів комісії. Комісією розглянуто 16 заяв з питання призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,  дозволено призначення  цієї допомоги  4 сім’ям ,відмовлено12 сім’ям (по причинах: працездатні члени сім’ї не працюють та не зареєстровані в РЦЗ як безробітні,або є порушення,у володінні є земельна ділянка площею понад 0,6 га) також комісією розглянуто 1 заява про призначення населенню  субсидії на оплату житлово-комунальних послуг,рішенням якої відмовлено заявник не працює та не зареєстрований в РЦЗ як безробітний.

17 лютого 2015 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено «гарячу» телефонну лінію з питань працевлаштування інвалідів. На запитання відповідала головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів війни та праці Бершадська В.В. Звернулися 3 особи щодо надання звіту про працевлаштування інвалідів, надано роз’яснення.

10 лютого 2015 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено «гарячу» телефонну лінію з питань надання пільг та компенсацій населенню. На запитання відповідала головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку Довжок Т.Г. Звернулися 1 особа щодо переоформлення пільг на водопостачання дітям війни, надано роз’яснення.

03 лютого 2015 року о 10.00 годині відбулась нарада начальника управління соціального захисту населення Мазалової Н.А. з директором центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінець» Мороз Н.П. та методистом Дманівського районного будинку дитячої творчості Дудком С.М. з питання залучення дітей-інвалідів до занять в гуртках по школах району, результатом є 4 гуртка де займаються 12 дітей. Робота продовжуватиметься. По результатам роботи підготовлено буклет «Розширення форм інклюзивного навчання дітей з особливими потребами». Даний буклет розповсюджено по школам району.

На початку лютого відзначили своє 90-річчя 2 ювіляри: Дем’яненко Василь Петрович та Почапська Ганна Карпівна. Ювілярів з квітами та цінними подарунками сердечно поздоровили начальник управління соціального захисту населення Мазалова Н.А., голова районної організації ветеранів війни та праці Осадчук Р.О. та колектив працівників Прибузької сільської ради на чолі з сільським головою Матющенком В.В.

28 січня 2015 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено тренінг із соціальними працівниками при сільських радах, на тему «Протидія торгівлі людьми». Тренінг проводила тренер-фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Врадїївському районі Марія Іванівна Данильчук.

23 січня 2015 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено «гарячу» телефонну лінію з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення та укладання колдоговорів. На запитання відповідала перший заступник начальника, начальник відділу праці Щирба Т.П. Звернулася 1 особа, надано роз’яснення.

22 січня 2015 року о 15.00 годині в районному будинку культури відбулося урочисте свято з нагоди Дня Соборності України. Перед початком свята відбулося освячення машини УАЗ, яку було відремонтовано за допомогою небайдужих жителів Доманівщини та передано бійцям 79 роти. На концерті присутні працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації.     

20 січня 2015 року в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації проведено «гарячу» телефонну лінію з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. На запитання відповідала головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів війни та праці Бершадська В.В. Звернулися 2 особи, надано роз’яснення.

20 січня 2015 року о 14.00 годині в Доманівській райдержадміністрації відбулася нарада у заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І. з приводу забезпечення посад соціальних працівників по сільських радах. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації надане протокольне доручення підготувати список фахівців по сільських радах та список посад, які вони займають. У нараді брали участь працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

20 січня 2015 року о 15.00 годині в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І. відбулося засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війн і політичних репресій. В засіданні брали участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та директори Доманівських ЗОШ №1 та №2. На засіданні вирішувалося питання Комплексної програми увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війн і політичних репресій в Доманівському районі на 2015 рік, приймалися заходи, розглядалися інші питання. Від управління соціального захисту населення райдержадміністрації взяла участь Щирба Т.П. - перший заступник начальника, начальник відділу праці.

20 січня 2015 року о 14.00 годині в Доманівській райдержадміністрації відбулася нарада у голови райдержадміністрації Іванченко В.М. з питання забезпечення харчуванням дітей пільгової категорії. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації надане протокольне доручення до 23.01.2015 підготувати список дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. (Список підготовлено та передано до відділу освіти райдержадміністрації).

13 січня 2015 року о 14.00 годині в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Делі Г.В. відбулось засідання районної комісії з питань, пов’язаних з призначення населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Були присутні 14 членів комісії. Комісією розглянуто 6 заяв з питання призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, дозволено призначення цієї допомоги 6 сім’ям, також комісією розглянуто 6 заяв про призначення населенню субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, рішенням якої дозволено призначення субсидії 6 сім’ям.

05 січня 2015 року відбулась загальна апаратна нарада начальника управління соціального захисту населення Мазалової Н.А. Розглядалися такі питання: погашення заборгованості із заробітної плати, рейтингові показники роботи райдержадміністрації та завершення бюджетного року. Присутні: Щирба Т.П. - перший заступник начальника, начальник відділу праці, Вовк Н.В. - заступник начальника, начальник відділу соц.виплат та компенсацій, Луценко С.М. - начальник відділу соціальної допомоги, Тесляр В.В. - директор територіального центру, Мороз Н.П. - завідуюча центром реабілітації дітей-інвалідів «Промінець», Невідомська К.Г. - головний бухгалтер.

20 січня 2015 року о 15.00 годині в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І. відбулося засідання міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війн і політичних репресій. В засіданні брали участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та директори Доманівських ЗОШ №1 та №2. На засіданні вирішувалося питання Комплексної програми увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війн і політичних репресій в Доманівському районі на 2015 рік, приймалися заходи, розглядалися інші питання. Від управління соціального захисту населення райдержадміністрації взяла участь Щирба Т.П. - перший заступник начальника, начальник відділу праці.до верху