Меню

Посилання

 
Головна → НОВИНИ Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості

НОВИНИ Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості

В рамках проведення Декади зайнятості для осіб з інвалідністю 3 грудня 2018 року в Доманівській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся День «відкритих» дверей. В цей день шукачі роботи, в тому числі особи з обмеженими фізичними можливостями, мали змогу ознайомитися з послугами, що надаються службою зайнятості. В секторі самостійного пошуку роботи дізналися про вакансії, які пропонуються роботодавцями для їх працевлаштування. В профінформаційному секторі ознайомилися з ринкоутворюючими підприємствами району, інформацією про центри професійної освіти, у яких здійснюється навчання безробітних. Під час семінару Віра Бершадська, головний спеціаліст з інвалідних питань, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації, розповіла про соціальний захист, який пропонує держава, надала змістовну інформацію з даного напрямку, відповіла на запитання присутніх.

 

 

 

 

 

 

Доманівською районною філією Миколаївського ОЦЗ в рамках профорієнтаційної акції для молоді «Палітра професій» 19 листопада 2018 року проведена професіографічна екскурсія для учнів Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 на швейну фабрику ПП «Вікторія 8».

Учні ознайомились з історією створення та діяльності швейної фабрики, яка розташована в місті Вознесенськ, спеціалісти яких професій там працюють. Школярі на власні очі побачили виробництво, сучасні швейні машини, що використовуються в роботі швачки, зручні у керуванні та практично не вимагають великих фізичних зусиль від працівника. Проте їх використання висуває підвищені вимоги до рівня професійних знань та умінь працівника. Під час екскурсії учні мали змогу поспілкуватися із справжніми професіоналами своєї справи.

Швачка - одна із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу, - зазначила Тетяна Андріївна Байчева, начальник виробництва, яка проводила екскурсію. Зараз ця професія найбільш поширена у швейному та трикотажному виробництві. Хоча професія «швачка» фізично неважка, але людина, яка працює за цим фахом, повинна бути фізично витривалою. Швачці необхідні добра зорово-моторна координація та точність рухів, швидка реакція, високий ступінь рухливості та чутливість пальців, кистей рук, гострий зір і рівне сприймання кольорів. Під час роботи найбільш завантажені зоровий, дотиковий та руховий органи.

Краще один раз побачити, аніж сто разів почути, - так говорить народна мудрість. В цьому черговий раз переконались учні Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

 

 

 

З метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми для відвідувачів Доманівської районної філії у період з 30.07.2018 по 02.08.2018  проведенні інформаційні семінари - «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

У семінарі взяли участь 45 безробітних. У ході семінару, фахівці Доманівської філії, пояснили учасникам заходу, у чому полягає суть поняття «торгівля людьми», акцентуючи їхню увагу на масштабності поширення даного явища у світі, оперуючи експертними оцінками деяких міжнародних організацій. Також, у ході змістовної бесіди, присутні визначили відмінності між  поняттями «постраждалий» та «потерпілий» внаслідок торгівлі людьми. Безробітним було надана інформація про небезпечні випадки працевлаштування за кордоном та  реалії з якими стикаються трудові мігранти, також у безробітних була можливість дізнатися про порядок в’їзду–виїзду за кордон громадян України, консульський захист людей. На сьогоднішній день актуальним для нашої держави є міграційні процеси та торгівля людьми, в зв’язку із цією ситуацією велика кількість людей мігрує у пошуках роботи, або кращої роботи. З кожним роком рівень міграції громадян України закордон зростає з метою працевлаштування, тому сьогодні актуальною є нелегальна трудова міграція.

На завершення зустрічі всі присутні подякували за подану інформацію, і зазначили, що ця інформація їм буде корисною.


 

23.07.2018 відбулася робоча зустріч директора Доманівської районної філії Миколаївського ОЦЗ Чорної Інни Володимирівни із начальником Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області майором внутрішньої служби Шейком Олександром Івановичем.

Під час зустрічі обговорено питання щодо надання комплексу соціальних послуг служби зайнятості особам, які звільнені з місць позбавлення волі та  осіб, які були засуджені до покарання не пов’язаного з позбавленням волі.

Згодом до співбесіди долучився заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Єгоров Дмитро Сергійович.

В приміщенні сектору розміщено інформативний матеріал про послуги служби зайнятості, довідкові матеріали про навчальні заклади, які здійснюють професійне навчання безробітних, у тому числі центри професійно-технічної освіти ДСЗ, про новітні технології, сайт державної служби зайнятості, послугу електронної черги, відеорезюме, буклетна продукція.

Результатом зустрічі стала домовленність про проведення спільних заходів  для осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які були засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

03.04.2018 між з Доманівським районним відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції укладено договір про співробітництво та партнерство, предметом якого є консолідація спільних зусиль та можливостей, скоординованих на забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян, зокрема у сфері зайнятості населення та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

 

Серед пріорітетних напрямків роботи служби зайнятості є надання послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.

З метою укомплектування вакансії  та забезпечення можливості  проведення співбесіди з роботодавцем для цієї категорії осіб 12.07.2018 в Доманівській районній філії проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення Маринівської сільської ради, яка має вакансію прибиральника службових приміщень в рахунок нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю.

Присутні були ознайомлені з характеристикою вакансії, додатковими вимогами до претендентів на її заповнення та умовами оплати праці.

Представник роботодавця також надав присутнім контактні телефони керівника установи для отримання, у разі необхідності,  відповідей на додаткові питання.

 

 

 

 

 

 Для налагодження співпраці з новоствореними підприємствами, установами, організаціями району 20.06.2018 проведено День «відкритих дверей», на якому були присутні керівники новостворених підприємств та представники Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Тема заходу: «Служба зайнятості – надійний партнер у співпраці з роботодавцями. Послуги роботодавцям, у тому числі із застосуванням новітніх технологій. Роз’яснення чинного законодавства з питань зайнятості та праці».

Присутні були ознайомлені з послугами служби зайнятості роботодавцям, у тому числі із застосуванням новітніх технологій, отримали роз’яснення чинного законодавства з питань зайнятості та праці, пенсійного законодавства.

 

25 травня 2018 року у Доманівському районному центрі зайнятості проведено семінар для безробітних громадян за участю представника Доманівського відділу з обслуговування громадян Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області Бензар Людмили. Під час зустрічі висвітлені основні питання пенсійного забезпечення та ознайомлення безробітних громадян зі змінами в пенсійному законодавстві, що відбваються у зв’язку з пенсійною реформою.

Учасникам заходу роз’яснили основні положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», зокрема про право на призначення пенсій різних видів, залежність розміру пенсії від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески.

Важливою інформацією було те, що кожен може дізнатися свій страховий стаж та контролювати роботодавців з питання сплати страхових внесків за свою працю не виходячи із дому, користуючись електронними сервісами Пенсійного Фонду України. Фахівець розповіла про переваги електронних послуг на WEB-порталі ПФ та роз’яснила правила їх використання. У ході проведення семінару безробітні мали змогу отримати змістовні відповіді на свої запитання.

 

У травні 2018 року року Доманівським РЦЗ проведені виїзні прийоми в Мостівській та Прибузькій об’єднаних територіальних громадах. Під час прийомів жителі сіл Мостове, Прибужжя, Суха Балка, Богданівка отримали інформаційно-консультаційні послуги фахівців центру зайнятості та відповіді на хвилюючі запитання, що стосуються законодавства про зайнятість. Також безробітних проінформовано про можливість створення електронного кабінету безробітного після реєстрації на сайті Державної служби зайнятості та про переваги, які отримують шукачі роботи після такої реєстрації: можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

З метою збору інформації про наявність вакансій, фахівцями центру зайнятості відвідані підприємства, установи, організації, що здійснюють свою діяльність на території об’єднаних територіальних громад, керівникам яких також надані консультації та роз’яснення щодо послуг служби зайнятості в частині підбору працівників та забезпечення кваліфікованими кадрами, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, надання компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих безробітних. Надана інформація про можливість користування електроннихми кабінетами розміщена на web-сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua, що дає змогу створювати вакансії, розміщувати їх на веб-сайті державної служби зайнятості та керувати вмістом створених вакансій. Проінформовано про можливість надання до служби зайнятості в електронному вигляді звітів Форми №3-ПН.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні у випускників загальноосвітних шкіл основне питання «Куди піти навчатися?». Хтось, можливо, вже давно визначився у майбутній професії, а хтось ще й досі не може обрати бажану професію та навчальний заклад в якому хоче навчатися.

Саме тому, щоб учням легше було визначитися з майбутньою професією Доманівським НВК «Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1» спільно з Доманівським районним центром зайнятості 15 травня 2018 року проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді під гаслом «Твоя майбутня професія – твій вибір».

Присутніми на заході були учні 10 класів, вчителі, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, військового комісаріату та органів поліції. Мета заходу - орієнтація молоді на одержання певної професії та спеціальності, допомога випускникам у виборі майбутньої професії. Для того щоб учні краще зорієнтувались як обрати свій фах, представники різних типів професій розповіли про особливості своїх професій, про навчальні заклади, які готують таких спеціалістів та про умови вступу до них. В ході заходу презентовано такі професії: юрист, бухгалтер, поліцейський, пожежник, вчитель, економіст, сестра медична.

Класні керівники та учні щиро подякували запрошеним. Гості, в свою чергу, побажали учням знайти свій шлях у житті, зробити правильний вибір, здійснити всі задумані проекти.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.04.2018 у Доманівському районному центрі зайнятості  для 15 безробітних, які перебувають на обліку в РЦЗ відбувся семінар, на якому обговорили питання негативних наслідків отримання заробітної плати «в конверті» та можливість «придбання» страхового стажу.

На захід було запрошено  фахівців Доманівського бюро надання правової допомоги  які ознайомили присутніх з цілями та завданнями, які стоять перед БПД в частині підвищення правообізнаності громадан, а також щодо можливості отримання певної категорії осіб вторинної правової допомоги.

Протягом семінару як між учасниками та представниками заходу відбувалася конструктивна дискусія, в ході якої кожен отримав відповідь на задане питання.

 

 

 

 

04 квітня 2018 року в Доманівському РЦЗ благодійним фондом «ЛАСКА» проведений інформаційний семінар для безробітних осіб та роботодавців по реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. У семінарі взяло участь 20 осіб безробітних. Семінар був побудований у формі діалогу, тому присутні мали змогу отримати відповіді на питання, які у них виникали. Всім зацікавленим особам запропоновано безкоштовно пройти навчання та отримати консультації у найкращих агрономів і бізнес-тренерів України та Ізраїлю; одержати знижки в рамках Програми електронних ваучерів на придбання послуг та товарів, необхідних для ведення бізнесу; отримати доступ до сервісів з прогнозування захворювання рослин та погодних умов зі знижкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

22.03.2018 року, в рамках проведення заходів в об’єднаних територіальних громадах, Доманівським РЦЗ на території Мостівської ОТГ проведено захід під гаслом  «Об’єднані територіальні громади та служба зайнятості – орієнтир співпраці на позитивний результат»

В заході взяли участь голова Доманівської РДА, голова та депутати Мостівської ОТГ, військовий комісар Доманівського РВК, представники сільськогосподарських підприємств та установ, які розташовані на території громади, керівники та фахівці структурних підрозділів Доманівського районного центру зайнятості, зайняте та незайняте населення, безробітні  та учні шкіл громади.

Під час заходу голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук розповів про внесок служби зайнятості в економічний розвиток об’єднаної територіальної громади та району в цілому, голова Мостівської сільської ради Надія Бабанська у своєму виступі відзначила позитивні аспекти співпраці зі службою зайнятості, голова комісії з припинення юридичної особи, директор Доманівського районного центру зайнятості Інна Чорна розповіла про підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям.

Військовий комісар Доманівського РВК Євгеній Левченко зацікавив слухачів інформацією про вакансії за контрактом у збройних силах України та можливість проходження навчання у навчальних закладах військового профілю.

Представники ПОУ довели до відома присутніх інформацію про перспективи розвитку підприємств, установ та організацій, від імені яких вони виступали, ознайомили з наявними вакансіями та можливостями їх укомплектування.

Учні шкіл під час заходу пройшли тестування та ознайомилися з професіями,  спеціальностями та навчальними закладами для вступу після закінчення школи.

Через відеопрезентацію та папки з описами професій присутні також були проінформовані  про центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості .

Як зайняте населення так і безробітні, та учні,  що були присутні на заході дізналися про вакансії Доманівського району, м.Миколаєва, м. Вознесенськ, можливість працевлаштування за професіями в будівельній галузі Держави Ізраїль, отримали консультації та відповіді на свої запитання.

 

22.02.2018 рамках проекту «Посилення організаційної спроможності центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО», який реалізується Всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива заради життя» (ВБО "Инициатива ради жизни"), інтегратором Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД Вікторією Царьовою, спільно з експертом ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО" Сергієм Коробовим для учасників АТО, які перебувають на обліку в Доманівському РЦЗ, проведено семінар.

Під час проведення семінару присутні отримали інформацію про основні пільги для учасників АТО:

Отримання лікарських і медичних препаратів на безкоштовній основі?

Протезування
Фінансова допомога до 5 травня
Пільги в системі освіти
Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни
Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян
Оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО
Отримання земельних ділянок учасниками АТО
Кредитні забов’язання (штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед банками, а також проценти за користування кредитом)

Право на поліпшення житлових умов для учасників бойових дій, інвалідів війни та членам сімей загиблих
Грошова компенсація в разі не отримання житла
Порядок постановки на квартирний облік, куди звертатись
Пільги на житлово-комунальні послуги та пільги при встановленні засобів зв’язку
Пільги на проїзд та транспортні знижки

В ході семінару  учасники АТО  отримали відповіді на свої запитання.

 

 

Разом з утворенням Мостівської об’єднаної територіальної громади в Доманівському районі утворені в 2017 році Відділ освіти, молоді та спорту  Мостівської сільської ради та в 2018 році Місцева пожежна охорона Мостівської сільської ради.

Після проведення спільних зустрічей голови комісії з припинення юридичної особи Доманівського РЦЗ  та начальника відділу освіти, молоді та спорту Мостівської сільської ради за направленням Доманівського РЦЗ в 2017 році у Відділ освіти, молоді та спорту  Мостівської сільської ради були працевлаштовані 3 особи, які звернулися за пошуком роботи.

25.01.2018 відбулася зустріч голови комісії з припинення юридичної особи Доманівського РЦЗ Чорної І.В. з начальником МПО Мостівської сільської ради Жусем В.А.

В ході зустрічі відбулося планування подальшої спільної роботи. Керівник місцевої пожежної охорони Жусь В.А. проінформував про перспективу розвитку установи, про створення нових робочих місць в 2018 році. В свою чергу, голова комісії з припинення юридичної особи Чорна І.В. запропонувала допомогу в підборі кадрів та укомплектуванні вакансій, що створюватимуться.

Після зустрічі була зареєстрована вакансія бухгалтера МПО Мостівської сільської ради, яка була укомплектована за сприянням районного центру зайнятості.

 

В умовах непередбачуваності сучасного ринку праці та достатньо складної економічної ситуації в нашій країні, як свідчать багато різноманітних соціологічних опитувань та досліджень, зростає кількість людей, що мають наміри виїхати за кордон в пошуках кращої долі. Тож провідним юрисконсультом Лацановською О.М. разом з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Гусаровим І.О. у січні 2018 року організовано і проведено семінар для шукачів роботи на тему: «Попередження неврегульованої трудової міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці». В першу чергу, захід мав на меті ознайомити відвідувачів з правилами легального та безпечного працевлаштування за кордоном. Фахівці розповіли присутнім про особливості такого працевлаштування та оформлення трудових договорів з іноземними роботодавцями, а саме головне, про важливість та необхідність приділяти більше зусиль та часу для того, щоб знайти легальну роботу в нашій країні.

Не даремно кажуть: - «Поінформований означає захищений». Знання юридичних тонкощів та особливостей законодавства щодо працевлаштування, як правило, значно допомагає людям уберегти себе від складнощів та шахраїв при пошуку офіційної та гарно оплачуваної роботи.

На завершення, присутні мали можливість отримати індивідуальні юридичні консультації та роз’яснення, зокрема, щодо основних положень чинного трудового законодавства та законодавства про зайнятість. У семінарі взяли участь 13 безробітних.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках угоди про співпрацю 28.12.2017 в Мостівській сільській раді  та 03.01.2018 в Прибузькій сільській раді фахівцями Доманівського центру зайнятості проведено виїзні прийоми громадян та засідання комісії з питань довготривалого безробіття. Під час засідання комісії розглянуті можливості та перспективи працевлаштування безробітних, які тривалий час перебувають на обліку в центрі зайнятості, обговорені та намічені спільні заходи щодо пришвидшення їх працевлаштування. Жителі об’єднаних територіальних громад мали змогу отримати інформаційні, консультаційні послуги з питань зайнятості та пошуку роботи безпосередньо на території своєї громади.

Всього під час виїзного прийому отримали консультації 15  громадян, з них сім осіб отримали направлення на працевлаштування. З новоствореною Прибузькою об’єднаною територіальною громадою підписано угоду про співробітництво. Затверджені графіки виїзних прийомів громадян на 2018 рік.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках проведення «Тижнів професійних майстер-класів» на базі салону «Цирюльня» селища Доманівка 14.12.2017 проведена презентація професії «Перукар (перукар-модельєр)» для безробітних за участю перукаря-модельєра Карпової С.М.

Професія «Перукар» - одна з небагатьох, яка залишається поза кризою. Адже в усі часи й за будь-яких економічних ситуацій, необхідність людини відчувати зовнішню красу й внутрішню гармонію залишається першочерговою. Саме ця професія дає можливість відкриття власної справи й заняття власної ніші на ринку праці.

Сьогодні Світлана Миколаївна - успішний підприємець, директор салону, що надає перукарські послуги. Вона розповіла про різноманітні види зачісок, продемонструвала особливості своєї професії на бажаючих. За словами майстра, Світлани Миколаївни, у кого розвинуті творчі здібності, креативність, терпіння і витривалість, працьовитість, гумор і чарівність, комунікабельність, акуратність професія «Перукар» може стати другою й вирішальною, доленосною у житті професією

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.12.2017 відбувся Форум роботодавців Миколаївщини «Грані співпраці в контексті новітніх змін», ініційований Миколаївською обласною службою зайнятості. Під час заходу відзначили понад 40 кращих роботодавців Миколаївщини. Форум зібрав керівників, робота яких направлена не тільки на розвиток свого підприємства, а й на збереження та створення нових робочих місць. Кращим роботодавцем Доманівського району визначена Мостівська сільська рада. Бабанська Надія Володимирівна, Мостівський сільський голова, отримала нагороду як «Кращий роботодавець» у номінації «Створення сильної, спроможної, потужної громади».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках проведення «Тижнів професійних майстер-класів» в Доманівському районному центрі зайнятості 08.12.2017 проведений майстер-клас для безробітних з професії масажиста, яка на сьогоднішній день є важливою, адже через малорухомий спосіб життя населення страждає від різних хвороб. І тому хороший масажист є рятівником. З найдавніших часів масаж був частиною лікарського мистецтва.

Провела майстер-клас керівник Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Промінець» Мороз Наталія Петрівна, яка вже 19 років працює на цій посаді, та за фахом - реабілітолог (масажист).

Спочатку Наталія Петрівна розповіла про різноманітні види масажу та вже потім продемонструвала особливості своєї професії на бажаючих, показала декілька видів масажу. У залі панувала пожвавлена робоча атмосфера. Його учасниці були задоволені й натхненні.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Днями у Доманівському районному центрі зайнятості проведений семінар для безробітних громадян за участю представника Доманівського відділу з обслуговування громадян Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області Бензар Людмили. Під час зустрічі висвітлені основні питання пенсійного забезпечення та ознайомлення безробітних громадян зі змінами в пенсійному законодавстві, що відбуваються у зв’язку з пенсійною реформою.

Учасникам заходу роз’яснили основні положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне 

пенсійне страхування», зокрема про право на призначення пенсій різних видів, залежність розміру пенсії від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески.

Важливою інформацією було те, що кожен може дізнатися свій страховий стаж та контролювати 

роботодавців з питання сплати страхових внесків за свою працю не виходячи з дому, користуючись електронними сервісами Пенсійного фонду України. Фахівець розповіла про переваги електронних послуг на WEB-порталі Пенсійного фонду та роз’яснила правила їх використання. 

У ході проведення семінару безробітні мали змогу отримати змістовні відповіді на свої запитання.

 

 

Сьогодні одним з напрямків діяльності державної служби зайнятості є співпраця з військовими комісаріатами у напрямку проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних Силах України.

На постійній основі в Доманівському районному центрі зайнятості щосереди проводиться День учасника АТО та орієнтації на службу в збройних силах України, на який запрошуються представники Доманівського військового комісаріату. Середа 25.10.2017 не стала виключенням, у Доманівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний захід з орієнтації на військову службу в Збройні Сили України, в якому взяло участь 11 шукачів роботи. Метою заходу було інформування щодо умов проходження служби за контрактом. Представник Доманівського військового комісаріату ознайомив присутніх про порядок відбору кандидатів на військову службу за контрактом, строки служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців рядового та сержантського складу, пільги та гарантії для військовослужбовців, вакансії, які існують у Збройних Силах України. Значну увагу приділив навчанню у вищих навчальних закладах військового профілю, також відмітив співпрацю військового комісаріату з центром зайнятості і надав інформацію щодо контактів із військкоматом. Наприкінці семінару учасники заходу мали змогу отримати індивідуальні консультації та відповіді на поставлені запитання, а зацікавлені можливістю проходження військової служби за контрактом – домовилися про наступну зустріч у військовому комісаріаті.

 Одночасно із проведенням семінару відбулася зустріч директора Доманівського районного центру зайнятості Чорної Інни Володимирівни та новопризначеного військового комісара районного військового комісаріату Левченка Евгенія Вікторовича. В ході зустрічі обговорені питання щодо планів та напрацювань спільних дій та заходів орієнтованих на забезпечення військових кадрів та проходження військової служби за контрактом.

  

 

 

 

 

 

12 жовтня 2017 року в Доманівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

  До відома присутніх доведена інформація про наявність вакансій для працевлаштування зазначеної категорії осіб на підприємствах Доманівського району ПП «Веселий роздол» та ПСП ім. Шевченка за посадами підсобний робітник та прибиральник службових приміщень. Надані відповіді на запитання присутніх про режим, умови та розмір оплати праці.

По закінченню заходу всім учасникам  видано направлення на працевлаштування для проходження співбесіди з роботодавцем.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

05 жовтня 2017 року в Доманівському районному центрі зайнятості благодійним фондом «ЛАСКА» проведено інформаційний семінар для безробітних осіб та роботодавців щодо реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. В семінарі взяло участь 22 особи безробітних та 10 осіб роботодавців. Семінар проведено у формі діалогу. Присутні мали змогу отримати відповіді на питання, які їх цікавили, всім зацікавленим особам запропоновано безкоштовно пройти навчання та отримати консультації у найкращих агрономів і бізнес-тренерів України та Ізраїлю; одержати знижки в рамках Програми електронних ваучерів на придбання послуг та товарів, необхідних для ведення бізнесу; отримати доступ до сервісів з прогнозування захворювання рослин та погодних умов зі знижкою.

 

 

 
 

 

14 вересня 2017 року  Доманівським РЦЗ проведено «День Відкритих дверей на виробництві»  підприємства  ПП «ВІКТОРІЯ-8». За сприяння підприємства ПП «ВІКТОРІЯ-8». безробітні, що перебувають на обліку в Доманівському РЦЗ мали змогу відвідати його виробничі потужності. Керівництвом було надано мікроавтобус, який доставив всіх бажаючих до м. Вознесенська та у зворотньому напрямку до смт. Доманівка.

По приїзду до місця призначення делегацію зустріла головний інженер підприємства, яка провела цікаву екскурсію по всіх етапах швейного виробництва та ознайомила з умовами та режимом роботи, побутовим забезпеченням працівників, оплатою праці.    

Відвідувачі також мали змогу поспілкуватися з працівницями швейного цеху, отримали відповіді на запитання, які їх цікавили, відвідали гуртожиток, який надається для проживання працівникам підприємства, які приїхали на роботу  з прилеглих районів.

Особливо вражені були і безробітні і фахівці центру зайнятості технічним оснащенням, умовами праці,  якістю та широким асортиментом продукції, яка у великих об’ємах виробляється на експорт.

Підприємство дає можливість працевлаштування для широкого спектру бажаючих різного віку, як з професійним досвідом, так і без досвіду  роботи в швейному виробництві, які можуть безкоштовно навчитися безпосередньо на виробництві так і за направленням  до навчального закладу.

Доставку до місця роботи жителів прилеглих районів здійснюється безкоштовно власним транспортом підприємства.

Підприємство має дуже великий потенціал, щорічно за власні кошти проводить технічне переоснащення високопродуктивним устаткуванням, має Міжнародну Систему Менеджменту Якості ISO 9001:2000, що дозволяє збільшувати обсяги експорту продукції.

Робота підприємства відмічена великою кількістю нагород.

Учасникам заходу були ро

здані запрошення та перелік документів для працевлаштування.

 

 

 

 

 

 

 

 до верху