Меню

Посилання

 
Головна → Заходи відділу культури, молоді та спорту у 2016 році

Заходи відділу культури, молоді та спорту у 2016 році

Відбулось 3 поїздки на губернаторську ялинку до м.Миколаєва 19.12.2016, 27.12.2016, 28.12.2016. Охоплено 90 дітей пільгової категорії.

 6 грудня  з нагоди Дня Збройних Сил України в районній державній адміністрації, відбулося урочисте зібрання з

громадськостю за участю представників трудових колективів, військовослужбовців, демобілізованих воїнів, молоді. На  заході були присутні учасники АТО, також відбулося їхнє нагородження нагрудними знаками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Забезпечено діяльність центрів вільного доступу до системи Інтернет районної бібліотеки для дітей, Кузнецівської, Маринівської, Мостівської сільських бібліотек філій та районного інформаційного центру центральної районної бібліотеки.

Протягом року щомісячно проводились методичні дні для бібліотечних працівників. 

26 листопада відбулася акція «Засвіти свічку», присвячена 83-й роковині подій Голодомору в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01 листопада жителі району взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 155-ї річниці з дня народження Дніпрової Чайки (с.Зелений Яр). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 жовтня  проведено урочистості та святковий концерт до 72-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 13 жовтня у Доманівці, в районному будинку культури, відбулося урочисте зібрання представників трудових колективів, громадськості, молоді з нагоди свята Покрови   Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Працівники районного будиноку культури взяли участь в святі вулиці Дніпрової Чайки в селі Зелений Яр

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 вересня в районному історичному музеї для учнів загальноосвітніх шкіл проведено 6 екскурсій під назвою «Партизани та підпільники Доманівщини».

 

 

http://domanivka.mk.gov.ua/store/images/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B91(8).jpghttp://domanivka.mk.gov.ua/store/images/P9050034.jpghttp://domanivka.mk.gov.ua/store/images/P9050037.jpgЗ 05 по 09 вересня у приміщенні Доманівського районного будинку культури функціонувала пересувна фотодокументальна виставка «Спротив геноциду». Метою виставки було донести до широких кіл громадськості відомості про боротьбу українського народу за свободу і незалежність та опір тоталітарним режимам в Україні у XX столітті, продемонструвати масштаб і форми опору, який чинило українське суспільство сталінському тоталітарному режиму у 1920 – на початку 1930 років.

Виставка створена Українським інститутом національної памяті спільно із Галузевим державним архівом Служби безпеки України, Центром досліджень визвольного руху та Громадським комітетом із вшанування пам'яті жертв Голодомору – геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Автори – Володимир Тиліщак (керівник проекту), Володимир Бірчак, В’ячеслав Василенко, Володимир В’ятрович, Сергій Горобець, Володимир Іванченко, Ніна Лапчинська, Олександр Штоквиш, Богдан Патриляк (науковий консультант).

Також була представлена книжкова виставка «Спротив Геноциду», підготовлена центральною районною бібліотекою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://domanivka.mk.gov.ua/store/images/00(4).jpg

 

         

 

 

26 червня – урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня Молоді

 

 

 

         

 

http://domanivka.mk.gov.ua/store/images/DSCN0132.jpghttp://domanivka.mk.gov.ua/store/images/DSCN0138.jpghttp://domanivka.mk.gov.ua/store/images/04(4).jpghttp://domanivka.mk.gov.ua/store/images/06(7).jpg23 серпня – урочистості та святкову програму до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України «Тільки одна на землі Україна, а ми її доньки й сини» та проведена акція для жителів району «Вишиванка і я», велопробіг для молоді та святкова дискотека.до верху