Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ВАДИМ МЕРІКОВ РУХІВЦЯМ: МИ РАЗОМ З ВАМИ ОДНА КОМАНДА
08/09/2014 15:52

Новини області

ВАДИМ МЕРІКОВ РУХІВЦЯМ: МИ РАЗОМ З ВАМИ ОДНА КОМАНДА

Цьогоріч Народний Рух України відзначає своє 25-річчя, саме тому було прийнято рішення відсвяткувати цю знаменну дату на державному рівні. На Миколаївщині відбудеться ціла низка заходів, а вже сьогодні, 8 вересня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков та голова облради Тарас Кремінь зустрілися із делегатами І з’їзду громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».

Керівник області зазначив, що з більшістю рухівців він знайомий особисто. А ініціативу відзначати 25-ту річницю Народного Руху України підтримали разом з партією «Свобода».

– Я вважаю це правильним, ми маємо підтримувати проукраїнські партії, які об’єднюються та борються за незалежність українського народу та України в цілому. Сьогодні приємно зустрітися з делегатами, які взяли участь у першому з’їзді, уявляю, який тиск чинили на вас з боку влади. Ви справжні герої, які і тоді, і зараз не бояться виходити та відстоювати інтереси українського народу. За це я вдячний вам. Знаєте, ми разом з вами - одна команда, – зазначив Вадим Меріков.

Керівник області запропонував представникам Народного Руху України  стати першими членами Координаційної ради при облдержадміністрації. Він зазначив, що Юрій Діденко, який входить до Ради оборони області, постійно надає актуальні пропозиції щодо безпеки та правопорядку.

– Юрій Володимирович, який був народним депутатом, тепер активний громадський діяч. Людина, яка разом з нами стоїть на мітингах, постійно підтримує всі громадські починання облдержадміністрації та облради. Завтра у нас чергове засідання Ради оборони області. Сьогодні я подивився питання засідання, більшу половину з них запропонував Юрій Володимирович. Ми відкриті для співпраці. Об’єднавши зусилля ми зможемо протистояти  агресії Російської Федерації, та зробити все, щоб настав мир в Україні, – зазначив керівник області.

Головний рухівець Миколаївщини передав Вадиму Мерікову книги. А всі делегати І з’їзду громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» були відзначені почесними грамотами облдержадміністрації  та квітами.

Учасники зустрічі надали ряд пропозицій та поставили запитання керівникам області. Зокрема, переймалися рухівці назвами вулиць, скверів та площ Миколаєва. Вадим Меріков повідомив, що головній площі обласного центру повернуть її історичну  назву – Соборна. Також планують не просто створити площу Героїв, а і встановити меморіал, обладнати місце для проведення мирних мітингів. А для молоді  встановити wi-fi, щоб створити місце для зустрічі всіх поколінь.
до верху